SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Stałe zmęczenie w udach "nie czuje nóg"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 83 dni Przeczytanych tematów 5
Witam. Mam 17 lat a moja sylwetka jest smukła. Gram w piłkę nożną w lokalnym klubie, albo raczej grałem, bo musiałem z tego zrezygnować przez moją dolegliwość. Otóż, moje uda przemeczaja sie po jakiejkolwiek czynnosci typu wchodzenie po schodach nie mowiac juz o meczu piłkarskim. Jestem dobrze wyszkolony technicznie, ale przez to biegam i gram jak ciamajda, bo nie mam jakby czucia w udach. Ale uderzyc juz uderze prawidlow. Czym jest to spowodowane i jak temu zaradzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7363 Napisanych postów 105789 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1187845
Lekarz i zrobić badania, bo nei wiem co innego napisać, chyba że po prostu brakuje Ci kondycji, ale jak grałeś to powinieneś ją wytrenować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kondycyjnie również jestem swietnie wytrenowany, sila moich ud jest bardzo duża, jednak po prostu jest jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 126 Napisanych postów 501 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 171079
Może jesteś bardzo pospinany. Rozciągasz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie, jedynie lekkie rozgrzewki przed treningami i meczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 126 Napisanych postów 501 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 171079
No to posprawdzaj swoje zakresy ruchu w różnych rozciąganiach na czwórki, dwójki, biodra, pośladki, łydki itp. Wg mnie dobre rozciągnięcie jest obowiązkowe dla każdego sportowca.
np. ostatnie stąd http://www.sfd.pl/art/Trening/7_ćwiczeń_rozciągających_dla_osób_z_siedzącą_pracą-a1931.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 827 Napisanych postów 4241 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112005
Nie masz silnych ud jeśli męczą się przy wejściu na schody.
Lekarz sportowy i pełen pakiet badań, łącznie z echo serca
Jak ciśnienie, morfologia, glukoza? Robiłeś jakieś podstawowe badania?

Dieta i spanie - jak u Ciebie to wygląda?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1682 Napisanych postów 46616 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470523
Xantico
Witam. Mam 17 lat a moja sylwetka jest smukła. Gram w piłkę nożną w lokalnym klubie, albo raczej grałem, bo musiałem z tego zrezygnować przez moją dolegliwość. Otóż, moje uda przemeczaja sie po jakiejkolwiek czynnosci typu wchodzenie po schodach nie mowiac juz o meczu piłkarskim. Jestem dobrze wyszkolony technicznie, ale przez to biegam i gram jak ciamajda, bo nie mam jakby czucia w udach. Ale uderzyc juz uderze prawidlow. Czym jest to spowodowane i jak temu zaradzic?

podstawowe pytanie czy coś z tym robiłeś i szukałeś pomocy u specjalisty poza pytaniem na forum ?
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja po późnym treningu