SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Spuchniete mieśnie po treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4186

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16409
tak jak w temacie , kumpel ćwiczył na nogi i juz 4 dzień ma spuchniete mieśnie , na poczatku myślałem ze to pompa ale 4 dni? na bank nie możliwe... a bierze tylko białko < przynajmniej mi tylko o tym mówi ;)>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2562 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33896
Hmmm ciężko powiedzieć od razu...

Jak ta pompa wygląda ?
Opisz dokładniej

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2008
moze siostra go bije

ale jak ma spuchniete wszystkie miesnie tzn od pasa w dol czy jakis konkretny rejon? jak naderwalem miesnie to tez fajnie spuchniete byly wiec roznie mozna to puchniecie zrozumiec

smieszny temat ciekawe co wyniknie
napisał(a)
Początkujący
jak wyglada - nie wiem... miesień czworogłowy< nie wiem czy dobrze [pisze , no o uda chodzi> dokładnie
a moze to wina przebiałkowania? kolesiowi 4 kg białka starcza na nie cały miech <d****>
napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 48745 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91090
Może ma cud program labo dietę - w zastrzykach

A poważnie, to być może tak zareagowały jego mięsnie na nowy trening, albo wogóle.

Trenował wcześniej?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2008
poprawka naderwalem sciegno nie miesien

koles moze jesc nawet po 100g bialka co 10 minut i tak to nie wiele zmienia bo organizm nie jest w stanie tyle wchlonac wiec z pewnoscia to nie zalezy do bialka

a zreszta co ma bialko do pompy to sie ma jak miesiaczka pingwinow do planow treningowych Arnolda

Zmieniony przez - Wojjjtas w dniu 2007-04-17 21:00:23
1
napisał(a)
Początkujący
tak ogólnie pisałem o białku... ćwiczy 3 miechy... planu nie zmienia .. na mase cały czas...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2566 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10268
Albo super genetyka albo strzykawy i jazda

Pysio - Sory, ale przelogowało mnie na twoj konto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekta treningu - nie zbyt dużo ćwiczeń?

Następny temat

masa...rzezba...masa

Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów?  Morgan Mikenas-  fitnesska, która nie goli się od roku Morgan Mikenas- fitnesska, która nie goli się od roku Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme Skuteczny spalacz tłuszczu - Rewolucyjny REDOX Extreme