SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sprzedam wyciąg + motylki mocowane do ławki

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 843
Witam
Mam do sprzedania to co pisze w temacie. Są to elementy ławki widocznej na zdjęciu, model BH-0427.Ławka wykonana z rurek 5 x 5 cm. Cena do uzgodnienia.

Zmieniony przez - D-MOB w dniu 2009-04-05 14:37:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 840
Podaj tak na oko cenę, ew na gg 7018614

Koks: siła, kiła i mogiła...
Na którym etapie jesteś?...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13015
możesz dokładnie zmierzyc co do milimetra profil wyciagu? tzn tą czesc ktora wchodzi do ławki.. jaka wytrzymałość wyciagu? bedzie ze 100kg? i ile chcesz za niego? ile uchwytów?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 843
Niestety wyciągu już nie mam przerobiłem na mocowany do ściany, pozostały mi tylko motylki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie ZMA

Następny temat

[K] Monster Mass<---

Ryż brązowy - wady i zalety Ryż brązowy - wady i zalety Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu