SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sprzedam 3 gryfy krotkie z obciążeniem i zaciskami

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1251

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36193
Witam. Mam do sprzedania 3 gryfy krótkie z zaciskami plus do tego obciążenie żeliwne marki hektor ( brzegi talerzy są otoczone gumą)
8 x 5 KG
4 x 2,5 KG (2 talerze bez gumy)
4 x 1,25 KG ( 1 talerz bez gumy)
W sumie 55 Kg obciążenia
Cena za wszystko to 350 PLN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 89
jaka średnica?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36193
Średnica otworu to 27 mm

Nowa cena 300 zł

Zmieniony przez - nothe w dniu 2017-04-24 14:18:32

Zmieniony przez - nothe w dniu 2017-05-03 13:34:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe buty czerwone RYDERWEAR

Następny temat

Nowy Tank top GO hard or GO home (sprzedam lub wymienię na coś)

Ćwiczenia poszerzające talię, których unikać? Ćwiczenia poszerzające talię, których unikać? Kreatyna wspomaga czujność i redukuje zmęczenie Kreatyna wspomaga czujność i redukuje zmęczenie Super Squats - Plan treningowy bazujący na przysiadach Super Squats - Plan treningowy bazujący na przysiadach Mariusz Tomczuk  w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Mariusz Tomczuk w federacji WPF "zostałem w.... jak sz...a" Podsumowanie Diamond Cup Warsaw  2018 Podsumowanie Diamond Cup Warsaw 2018 GABA i melatonina - na sen i regeneracje GABA i melatonina - na sen i regeneracje Pasy Adonisa, czyli sposób na V na brzuchu Pasy Adonisa, czyli sposób na V na brzuchu Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym - Take & Go