SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do ćwiczenia przedramienia part2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1171


Kiedyś tam na starym profilu umieściłem projekt do ćwiczenia przedramienia, który był średnio rozrysowany i dzisiaj daję go wam ponownie w lepszej jakości.

Opis budowy :

1. Ucinamy owalny kawałek drewna odpowiedniej długości. Myślę, że tu każdy powinien sobie dopasować wymiar :)
2. Ucinamy przewód, który musi pasować pod nasz wzrost, to znaczy żeby było co zwijać, ale żeby nie było ani za mało ani za dużo.
3. Przywiązujemy przewód do obciążenia i do kawałka drewna i ... finito.

A teraz załącznik :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361


..chyba o to Ci chodzi

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..jush zakladalem niedawno taki temat.
Ale zgadzam sie w 100% jest to najlepsze cwiczenie na przedamiona

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51286
nigdy nie lubielem tego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
j/w na mnie nie bardzo dziala..

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Jak dla mnie to ćwiczenie bardzo dobrze działa na przedramiona... co nie znaczy, że je lubię

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Bardzo Dobre ćwiczenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561


wiem ze ten post nie jest o rodzajach przyrzadow do cwiczen przedramienia ale mimo to chcial bym powiedziec ze rownie dobrym przyrzadem jest zwykly scisk ktorym mozna cwiczyc zawsze kiedy ma sie na to ochote i rownie dobrze wchodzi.oczywiscie wasze urzadzenie tez jest kozak i lubie tym cwiczyc zajefajnie wchodzi i wogole respekt.

zdaje sobie sprawe z tego ze wiecie jak ten scisk wyglada ale co mi tam a wkleje sobie fotke pozdro. szacunek.

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
Tez mam ten sciskacz ale mi sie nie chce na nim robic Bynajmniej do wyrzycia sie jest dobre

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-01-19 19:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34571 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433972
Ja też to ćwiczenie stosuje i jest Za***i*te

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Rabaty w sklepie sfd (?)

Wiecej