SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie w SQ i MC pamiętam, że wcześniej też było dobrze, jak na wagę i wiek, WL mocno odstawało i dalej odstaje, ale trochę kg nadrobiłem
chociaż zauważyłem, że teraz jak nie spinam się tak nad ciężarem jak kiedyś, (jeszcze zanim mi pomagałeś wychodziłem z założenia,że za wszelką cenę muszę dołożyć) progres jest lepszy, a nawet jak trafiają się gorsze momenty to nie przejmuję się tym tak bardzo

oczywiście cieszą mnie każde dodatkowe kg na kiju, ale traktuję to teraz jako narzędzie do rozwoju sylwetki, a nie główny wyznacznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No niestety na dużych ciężarach zawsze jest większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak i jest problem. Ale ucieczki od nich nie ma - przynajmniej okresowo. Ważne żeby to jakoś wyważyć rozsądnie i wyciągnąć max korzyści przy minimalnych kosztach zdrowotnych. Nie zawsze się udaje - ale są dobrzy lekarze co poskładają człowieka do kupy


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-10-14 08:25:25

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Ale niestety nie ma ich dużo. A w pewnym wieku już trzeba solidnie kalkulować czy lekkie szaleństwo z ciężarami jest warte

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A propos tego szaleństwa - to niektórzy się nie potrafią opamiętać i po zerwaniu bicepsa ćwiczą już 30 kg sztangielką w tym samym ćwiczeniu, w którym ten mięsień zerwali. I weź mu przemów do rozsądku

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Ja nauczyłem się tak trenować na małych ciężarach żeby w ogóle móc trenować. Nauczyłem się, że jak poszaleje to potem ma tydzień off bo ramienia do góry nie mogę podnieść. Więc z czasem fantazja została stłumiona

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Mi tylko przeszkadzają ponadrywane rotatory - może to nie ból - ale dyskomfort przy niektórych ruchach jest uciążliwy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Wiesz ale roatatory skutecznie potrafią zepsuć trening a jak się uszkodzi to później się to ciągnie niestety

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Wiem wiem - za mną się już zawsze będzie ciągnąć. Mam nadzieję że się nie zerwie nadgrzebieniowy - bo to głównie on mi przeszkadza.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-10-14 11:30:44

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Kiedy trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zrobi się, może w bliżej następnego weekendu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium