SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 346251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
słaby logistyk tam u was anubis

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Dziś gadałem z trenerem, który startował w męskiej sylwetke parę lat temu, bo chciałem, żeby ktoś pokazał mi pozowanie. Ale nie wiem czy nawiążemy z nim współprace, bo zaczął gadać jakieś głupoty. Twierdził, że musze wejśc na cykl i dawał do zrozumienia, że bez tego się skompromituję (byłem w bluzie), bo jestem wysoki i po redukcji nie będzie widać mięsni. Mówił również, że na roku cyklu sterydowego buduje się 4kg mięśni maksymalnie. Pokazałem przemiany podopiecznych, którzy robili tyle w kilka tygodni, ale stwierdził, że on też może sobie tak zdjecia przerobić. Aktualnie nie widać, żeby ćwiczył tak notabene. Chciałem pokazać mu jakieś foty z FIWE ale miałem drugi telefon.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
Twoi podopieczni budowali 4kg MIĘŚNIA na cyklu w kilka tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Może trochę mnie poniosło

Tutaj jakiś przykład w 2,5 miesiąca ( nie wiem dlaczego taki mały format). Znajomy, z którym ćwiczyłem dłuższy okres czasu, po 3 miesiącach 5kg więcej i 4cm w pasie mniej. Siady ze 160 x 3 na 200x 3 przy wadze 87kg.

Edit: ze 170kg x 3 , pomyliło mi się .





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-03-23 23:26:47

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
PUSH HIPERTROFIA

1.Wyciskanie na skosie 3 x 5 + regres
110kg
2.Rozpiętki na skosie + wyciskanie hantli 3 x 10
3.Wyciskanie sztangielek siedząc
Do 46kg x 4, coś za ciężko
4.Składanka nr 1
5.Składanka nr 2
6.Prostowanie z liną + california press
7.Bułgarski przysiad 4 x 8
8.Wspięcia trójpozycyjne na suwnicy 3 x 15/15/15


Nogi na końcu, bo chciałem zobaczyć, czy w takim układzie będzie lepsza pompa w górze ciała. Ale jakiejś wielkiej różnicy nie zauważyłem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Sam zarzucasz te 46 kg. Mi w obecnym stanie to by chyba rękę urwało. Przez to że nie mam jak zarzucać a pomocników brak często to zrezygnowałem z wyciskania sztangielek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Sam zarzucam, a znajomy mi pomaga lekko wypchnąć pierwszy ruch . Ale i tak ciężko jak skurczybyk.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Widziałem fajną maszynkę z takimi stojakami które nogą się pochyla i odchyla do zdejmowania i odkładania sztangielek - najpierw je trzeba tam tylko wstawić. Przydałaby się taka na siłowni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Fajnie by było samemu sobie zarzucać 50'tki, ale ciężar narazie dla mnie nie do osiągnięcia.
A i nie każdy chłopaczek Ci poda taką sztangielkę. Trzeba mieć zaufanych ludzi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
ja nie ryzykuję zarzucania - za bardzo mam ten swój bark zniszczony. A potencjalnych pomocników brak.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

Wiecej