SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób odżywiania się dla boksera.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Chciałbym rozpocząć zdrowe odżywanie, jakiś czas temu oglądałem pewien kanał na YT i pewna osoba powiedziała,że dieta to 70 % sukcesu. Jestem osobą, która trenuje boks i obecnie przygotowuje się do walki (3maj). Obecnie ważę 70 kg, mój limit wagowy będzie oscylować pomiędzy 69/70/71 kg. Mój wzrost to 188 cm i obwód w pasie jakieś 79 cm. Chciałbym rozpocząć dietę, która pozwoli mi nie przytyć,ale po prostu czuć się lepiej mieć więcej energii do działania. Trenuję trzy razy w tygodniu po około 1,5 h są to wtorki,czwartki i piątki. Staram sypiać po około 8h,ale z racji tego,że czasem po prostu nocami coś robię przy komputerze z braku ochoty na sen.

PS: Jeśli moje informacje są nie kompletne to z góry sorry,ale napisać poniżej a dopiszę co trzeba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Potrzebujesz diety z lekką nadwyżką energetyczną. Tutaj możesz obliczyć zapotrzebowanie:

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

tu masz info jak zestawiać i dobierać produkty:

http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Na pewno wiele warzyw I wiecej bialka pelnowartosciowego powinienes dodac. Pozwoli tobie to przedewszystkim lepiej sie zregenerowac z treningu na trening I lepiej sie czuc ogolnie.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla boksera

Następny temat

Pyt. o banan po jedzeniu

Wiecej