logo
zamknij zamknij

Sposób na czosnek

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 651

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42466 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam!

Nie jestem w stanie połknąć całego ząbka czosnku naraz, a znowuż jak go przekroję/posiekam, to śmierdzę czosnkiem 2 dni, a dziewczyna czuje jeszcze dłużej jak się całujemy Tak, myję zęby regularnie, ale to nie likwiduje zapachu czosnku.

Stąd pytam - zna ktoś jakiś sposób na czosnek (nie żadne kapsułki, tabletki itp), który można łatwo i szybko pochłonąć, nie śmierdząc jednocześnie? Chciałbym co wieczór zjeść 2 ząbki dla zdrowia, ale nie wiem, jak to zrobić.

Z góry dzięki za pomoc!
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 3642 Napisanych postów 54769 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321985
Pokrojony w grubszą kostkę czosnek wkomponuj w objętościowo większy posiłek, a połykając go nie przegryzaj.

doping & zdrowie

napisał(a)
Bialymis
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28610
ciężko pozbyc się zapachu czosnku, spróbuj przeżuć liść pietruszki, troche pomaga
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4229 Napisanych postów 91910 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 563342
Polej oliwą i połknij.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby/interwały-przykład!

Następny temat

Pomóżcie

Jakub Potocki - ocena sylwetki

Dlaczego mój program treningu nie działa?

Suszona serwatka a białko serwatkowe - nie daj się nabrać!

Fakty i mity dotyczące: “zakwasów”

Leksykon suplementacji: l-tyrozyna

Jak dbać o stawy?

Cholesterol i jego frakcje

Street Workout vs. siłownia - co wybrać?