SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sporty walki, a masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1094
Siema !
pon-sroda-piatek te dni moge przeznaczyc na treningi siłowe, poniewaz we wtorki i czwartki trenuje k1 i mam pytanie czy taki trening zadziała na wzrost mojej masy, oczywiście z dietą na masę:
Wyciskanie hantli płasko
Wiosłowanie hantlami
Przysiad tylni
sprawle
unoszenie hantli bokiem
40 sec bicia w worek
wyciskanie zołnierskie
uginanie ramion ze sztanga
wspiecia na palcach
pompki na poreczach

Te wszystkie cwiczenia robie obwodowo, robiąc 3-4 obwody, z przerwami między każdym ćwiczeniem 30 sec
Moja dieta wynosi 4200kcal, ponieważ na treningach k1 mam ostry zajazd, a ten trening który tutaj przedstawiłem też ma na celu jakoś poprawic moja wydolność i stąd pytanie czy na takim treningu mogę podbić kilogramy ?
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1094
...
napisał(a)
Początkujący
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kurcze sorry chciałem podać moje dane, ale przez przypadek zapomniałem shifta kliknąc do entera :D
...
napisał(a)
Początkujący
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 354 Napisanych postów 37348 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125627
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2404
Trening raczej bez sensu, nie wiem skąd wziąłeś kolejność i dobór ćwiczeń.

Co do masy to wszystko zależy od makro. Zależy Ci na kg czy na mięsie?

Zmieniony przez - pablo-ya w dniu 2015-04-01 12:32:12
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 237
W sumie nawet moze byc jeżeli dobrze zrozumiałem ze chcesz robić te obwody w pon śro piątek, ten worek spoko rozumiem czemu chcesz go dodać ale jeżeli 2 razy w tyg trenujesz K1 to po prostu maxymalnie dawaj z siebie wszystko na K1 a zamiast worka dodaj jakieś ważne ćwiczenie wielostawowe ten typ treningu który tu podałeś da ci efekty w postaci masy ale po bardzo długim czasie jednakże bedzie to czysta masa mięśniowa dzięki treningowi na K1, bardzo ważnym w sumie priorytetowym tematem jest twoja dieta te 4200kcal moze trochę przesadzone no chyba ze jestes bykiem 90 kilo z metabolizmem ekto no i najważniejsze patrz na jakoś kalorii a nie ich ilośc z mojej strony to tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na testosterone enantan deka tren. Doradzcie

Następny temat

Trening do oceny 6x w tygodniu