SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spodenki neoprenowe, czy pomoga....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Po dawnej, nieprzemyślanej redukcji zostało mi dość dużo skóry na ciele. Największy problem mam z brzuchem, boczkami, udami i pośladkami. Zastanawiam się czy zakup owych spodenek + krem wyszczuplający może mi pomóc spalić podskórny fat tak, żeby skóra mogła w końcu się naciągnąć. Moje aktualne foty w dzienniku - link w podpisie.

Edit:

Wrzucę tutaj fote, nie będziecie musieli szukać.





Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-04-29 12:01:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Żeby mieć napiętą skórę tak czy owak trzeba przypakować . Spodenki są OK, tyle że neopreny dają efekt tylko przy długich aerobach.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Wiem, dlatego masuje. ;) Hm, to co byś polecał jogger?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Jogger, oprócz masy coś jeszcze może mi pomóc uporać się z tą je*aną skórą? Jak spojrzę w lustro i się zegnę wpół to mnie krew zalewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Podstawowa rzecz to maksymalizacja przepływu krwi w podskórnej tkance tłuszczowej podczas wysiłku aerobowego, ale właśnie pomyślałem o minimalizacji tego przepływu w okresie po posiłkach, gdyż wtedy zwiększa go insulina, czyli dodatkow stymuluje ODKŁADANIE fatu. Otóż - przy innej okazji - trafiłem na badania wskazujące na zmniejszenie czerwienienia twarzy przez antyperspirant oparty na chlorku glinu. Można go więc wypróbować i na brzuchu - oczywiście PRZED jedzeniem np.
http://allegro.pl/item1031298615_antyperspirant_driclor_20_chlorek_glinu_60ml.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAM PROSZE O POMOC KTO WIE??

Następny temat

Pomocy

WHEY premium