SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Split po roku ćwiczeń FBW?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 15 lat Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 7031
Siema siema, ćwiczę około roku czasu samym FBW i zastanawiam się nad przejściem na splita i chciałbym was zapytać czy warto i jak z wynikami.
Czy split pomógł by Mi w dążeniu do celu 100kg na płaskiej ? większa intensywność na poszczególne mięśnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
witaj. zdecydownaie split bedzie gorszym wyborem jezeli chcesz budowac sile.
klata msi byc odpowiendio stymulowana nawet 3 razy w tygodniu pod katem WL, jak mamy chote wiecej wyciskac, treing split, gdzie klata bedzie wykonywana raz na tydzien bedzie kiepska opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2781 Napisanych postów 48953 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612324
zZakwasami
Siema siema, ćwiczę około roku czasu samym FBW i zastanawiam się nad przejściem na splita i chciałbym was zapytać czy warto i jak z wynikami.
Czy split pomógł by Mi w dążeniu do celu 100kg na płaskiej ? większa intensywność na poszczególne mięśnie.

Raz na tydzień trenowana partia nie pomoże poprawić wyników siłowych czasem zwiększenie objętości pomaga, a jak trenowałeś do tej pory?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3148 Napisanych postów 41462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319443
Zmieniałeś chociaż te FBW czy non stop wałkujesz to samo?

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 15 lat Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 7031
ronie220
Zmieniałeś chociaż te FBW czy non stop wałkujesz to samo?

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to tak, cały czas staram się zmieniać ćwiczeni i intensywność.

Problem w tym że zrobiłem głupi błąd bo przestałem wyciskać na płaskiej na grubo pół roku przechodząc na skosy na dodatniej, po prostu bardziej mi to wchodziło. Ostatni wynik 55kg na raz z zapasem, 60 już nie weszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2781 Napisanych postów 48953 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612324
Czasem taka zmiana jest zdecydowanie lepsza niż klepanie cały czas wyciskania leżąc. A wynik dobry na skosie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3148 Napisanych postów 41462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319443
Ja bym teraz widział push/pull lub góra/dół ciala na 4 dni. Każda partia dwa razy w tygodniu.

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7396 Napisanych postów 105903 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1192361
trenuejsz rok masz wynik 55 kg to do eetki ejszcze przerobisz kilka planów treningowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rion10
Czasem taka zmiana jest zdecydowanie lepsza niż klepanie cały czas wyciskania leżąc. A wynik dobry na skosie.

Pamiętam że jak dobrze szło to wziąłem ponad 20kg jakoś 21,5 - 22,5 na parę powtórzeń, już sam nie pamiętam. Ale teraz robię na zmianę wyciskanie skosy na bramce z dołu i z góry i skosy.

Tak btw. co sądzicie o Martwym ciągu w moim wieku, slyszalem ze lepiej poczekaj pare lat zeby nie zniszczyc kregoslupa, raz na sprobowanie wzialem 70kg na 4 powtorzenia z duzym zapasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
15 lat to nie jest mało można zachowawczo robić z mniejszymi ciężarami i dużym zapasem. Ważne żebyś robił przysiady. Jak będzie technika dobra to nic Ci nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Ja bym się wstrzymał. Mały błąd i możesz to przepłacić kontuzją, a jeśli nie to przynajmniej przeciążeniem.

Nowy blog:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to naprawic ?