SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalone mieśnie??!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co się dzieje jak się "spali" mięsnie?
Skąd wiemy, że mieśnie są spalone?
Proszę tylko nie robić sobie głupich kawałów.
Proszę o odpowiedź w imieniu kolegi i swoim!
z góry dziękuję.

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, Mawashi, bst możecie odpowiedzieć na mój post? to ważne.
Dodatkowe pytania:
Czy robiąc dziennie 600 brzuszków (2 serie po 300...) i pompki ok. 10 serii po 10powt. (na pięściach) można sobie spalić mięśnie?
Lub robiąc taki zestaw: Spięcia 5 serii po 30powt. i 2-5 serii po 100powt. + pompki 10serii po 10powt. można sobie spalić mięśnie brzucha?? bądź klatki?
Ps. Czy robienie pompek na pięściach daje efekty tylko na klatkę czy też na biceps lub triceps???
Ps2. Michail czekam na ten trening, który obiecałeś wysłać mi dzisiaj na e-mail.
Z góry dziękuję.


"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A właściwie po co tyle tych brzuszków??
I jaki jest cel-spalenuie mięśni-nie chwytam.
Niestety nie dam rady prawdopodobnie podesłac tego treningu-jak wrócę do domku podeślę.
POzdro.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te brzuszki to nie ja robiłem tylko kolega który narzeka teraz na ból i zmęczenie. Nie jestem pewien ale ktoś mi kiedyś mówił, że jak za dużo się robi brzuszków to można spalić mięśnie brzucha.
Cel jest prosty wyrzeźbić mięśnie brzucha. Chcę wyrobić sobie kratę na brzuch. Dodatkowo oprócz spięć robię:
- podciągam kolana do klaty w pozycji leżącej
- kręcenie kijem około 20minut
zacząłem od wczoraj i mam zamiar te ćwiczenia wykonywać codziennie.
A co do tego treningu to kiedy może pan go wysłać dokładniej???.

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
nie da sie wyrzezbic sylwetki miejscowo, jesli chcesz odsłonic kratke na brzuchu musisz robic duzo cwiczeń aerobowych + dieta na rzeźbe (to znajdziesz w dziale odżywianie było pełno postów)
Aeroby mają na celu spalenie tłuszczu ,ale niestety nie da sie go spalać miejscowo tylko z całego ciała. Musisz w tym celu 4-5 razy w tyg przez 40-60 cwiczyc na tętnie 60-75 % HRMax ,gdzie HRMax to 220-wiek ,najlepiej rano na czczo lub po treningu. Forma cwiczeń to bieganie,rowerek, stepper itp, ale mogą to być też cwiczenia na brzuch które podałeś byle długotrwałe i z minimalnymi przerwami. Co do spalania miesni ,licz sie z tym ,ze przy treningu na rzeźbe stracisz oprócz tłuszczu i wody troche miesni, aby to zminimalizować dbaj o zabezpieczenia ilosci białka w diecie i antykatabolik po treningu -> bcaa, hmb,glutamina cos z tego zestawu lub wszystko naraz jak masz kase

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Co do spalania tluszczu to dokladnie jak kilop

Co do palenia miesni to isnieje cos co nazywamy przetrenowaniem. Cwiczenie bez dania czasu na regeneracje prowadzi do nowych uszkodzen wlokien miesniowych, co w wyniku moze prowadzic do powaznego spadku formy.
Mozna cwiczyc intensywnie ale z odpowiednimi odpoczynkami od sesji treningowych.
A poza nawiasem jakby miesnie sie palily po 600 brzuszkach to co np. z robotnikami fizycznymi caly dzien za lopata ? powinni juz dawno zniknac.


Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**
2

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki kilop i Mawashi za odpowiedzi. Mam kolejne pytanie: czy ja robię pompki na podłodze np. na pięściach to jakie mieśnie pracują? czy tylko klata czy też biceps, triceps...itp?.
Liczmy, że robię codziennie 5 serii po 30powt. spięcia (z nogami na krześle), kręcenie kijem 20minut codziennie, podciąganie kolan do klatki 4 serie po 15powt. + aeroby 30minut. To mam szansę na wyrobienie kraty na brzuch? jeżeli tak to po jakim czasie będzie widoczna?? z góry dziękuję.

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Podczas pompek trenujesz również triceps, biceps nie. Dodatkowo brzuch w formie izometrycznej (bez zmiany długości mięśnia podczas ćwiczenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 34 dniach 8 godzinach i 5 minutach, aa, moglem sie pomylić o jakieś trzy lata :)
nie ma opcji zeby ktokolwiek udzielł Ci odowiedzi na to pytanie.
Pamietaj o diecie oprócz treningu. To ile Ci to zajmie czasu powinienes sie zorientować po ok 2-3 miesiącach, albo juz wiedziec jezeli wczesniej cwiczyleś.
Co to za ćwiczenie to kręcenie kijem?
A co do pracy mięśni przy pompkach to chyba sam czujesz, nie?

get bigger or die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otto Kręcenie kijem polega na tym iż kładę jakiś kij lub sztangą na ramiona siadam na taborecie i trzymając dłońmi kij obkręcam tylko tułów (nie potrafie tego do końca wyjaśnić) ale znajdziesz to ćwiczenie w gzecie Forma wydanie bodajże czerwcowe tego roku albo 2001r. (nie mam już tej gazety pożyczyłem ją od kogoś kiedyś). Dzięki za odpowiedzi.
Mam jeszcze pytanie przed chwilką skończyłem ćwiczyć i mam pewną wątpliwość, gdy robiłem przysiad ze sztangą (18kg) po zrobieniu 3 serii po 20powt. nogi mi drżały i troszkę bolały. Od czego te drżenie nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem. Wcześniej robiłem 3 serie po 10powt.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Myslę, że zrobiłeś znacznie mocniejszy trening niż zwykle i stąd te wrażenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie !! Rzeźba !!

Następny temat

PODSTAWY TRENINGU-POLECAM

WHEY premium