SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Spalić,czy rzeźbić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam 17 lat,176cm wzrostu i ważę 85 kg.wiem,że to za dużo dlatego postanowiłem w wakacje wziąść się za siebie.nie chce tylko schudnąć,ale także popracować nad rzeźbą lecz nie do pszesady i stąd moje pytanie,czy najpierw zrzucić ten brzuch i dopiero ćwiczyć coś czy od razu? czekam na sensowne odpowiedzi.pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3275 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21788
Jeśli zaczynasz ćwiczyć, to ogólnorozwojowy trening i dieta z pewnością szybko poprawią wygląd twojej sylwetki.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3036
Wrzuć zdjęcia to będzie można lepiej stwierdzić, ale myślę jednak, że z taką wagą, jeżeli nigdy nie trenowałeś i nie masz dobrze rozwiniętych mięśni to najpierw schudnij, później masa i wycinka
napisał(a)
Początkujący
pewnie się nie zdziwicie jeśli powiem,że się wstydzę dać zdj. ;D no ale brzusio jest spory.myślę,że na początek dam sobie dietę i podstawowe ćwiczenia,aby przygotować już trochę mięśnie ? w sumie nie chce jakiś bicepsów ogromnych. chce tylko dobrze wyglądać ; )
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 545 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2926
Rzeźbić w tłuszczu nie można, inny rodzaj tkanki to jest, tłuszczu nie przemienisz też w mięcho więc postawiłbym na redukcję potem masowałbym to z głową i wycinka.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2540
Tu jestes anonimowy, zasłoń facjate i wrzuc, przeciez ludzie chca Ci tylko pomoc.
Imo masuj, zeby nie robic 2 razy tej samej roboty.
napisał(a)
Początkujący
zdjęcia wrzucę jak bd miał aparat.czy sama dieta + jakieś areoby wystarcza aby zrzucić tak z 10 kg czy pomoc sobie jakimś spalaczem?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4351
Zacznij sie ruszac na spalczac przyjdzie czas
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3036
dieta i aeroby to podstawa, możesz do tego jeszcze dorzucić ćwiczenia siłowe, spalacz nie jest ci potrzebny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maka orzechowa

Następny temat

dieta na mase

Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Anna Nawrot - ocena sylwetki Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne?