SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie mięśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Witam ćwiczę na siłowni od listopada.Ostatnio załatwiłem sobie hantle 9kg do robienia bicepsa w domu.Chodzę na siłownię 3x w tygodniu.W środę robię plecy i biceps.Planuję ćwiczyć hantlami codziennie z wyjątkiem środy ,bo w ten dzień robię bica na siłowni.Czy przez takie ćwiczenia mogę spalić mięśnie?Jak tak to w które dni najlepiej ćwiczyć biceps jeśli w środę robię go na siłowni?Z góry dzięki za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
Zdecydowanie za dużo. Jak już chcesz traktowac bicepsy priorytetytowo to przeczytaj artykuł Mawashiego:
https://www.sfd.pl/Porusz_swoje_bicepsy_!!!-t43126.html

Zmieniony przez - polok87 w dniu 2012-03-22 20:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Przez takie coś możesz spalić masę mięśniową ,ponieważ mięśnie nie będą mieć czasu na regenerację.Ja bym ci radził ćwiczyć wszystkie grupy mięśni nogi też ,bo będziesz wyglądał nieproporcjonalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Wiem ćwiczę tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Sorry przez przypadek enter nacisnąłem
ćwiczę tak:
poniedziałek - klata i triceps
środa - plecy i biceps
piątek - barki, kaptury i nogi
A w domu chcę jeszcze bica robić.I pytam się jak jest najlepiej ćwiczyć żeby go nie spalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Ja bym ci radził w piątek robić,lub po prostu w dzień ,w którym nie idziesz na siłownię. Ja mam hantle w domu i nimi nie ćwiczę , uważam że 3 razy w tygodniu siłownia zupełnie wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Chodzę 3x w tygodniu ,w środę bica.Chce go jeszcze robić w domu i pytam się czy jak będę robił go codziennie to go spale?W poniedziałek i piątek inne mięśnie ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
Tak, prawdopodobnie spalisz. Ćwicząc zrywasz włókna mięśniowe. Podczas regeneracji włókna te się odbudowują większe i silniejsze. Na tym to polega. Jak nie dasz im czasu na regeneracje - nie urosną. Daj sobie spokój z tymi hantlami. Wystarczy to co robisz na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Ok dzięki ,a takie pytanko - ile mniej więcej czasu regenerują się mięśnie?2-3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
Właśnie daj na looz, siłka wystarczy co więcej przez te hantle to byś tylko stracił w obwodzie bicepsa ,nie zyskał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
To zależy ,większe grupy mięśni potrzebują więcej czasu na regeneracje ,zaś biceps mniej więcej 2 dni to zależy jeszcze od intensywności treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Trening w środę na bica wygląda tak:
12/12/10/10 wąsko sztanga łamana na modlitewniku
12/12/10/10 szeroko sztanga łamana na modlitewniku
3x10 uginanie ramienia na modlitewniku
4x10 uginanie ramienia w podporze uda
a w domu chce robić 4x10 uginanie ramienia i 4x10 uginanie ramienia w podporze uda.Skoro biceps potrzebuje 2 dni regeneracji to mógłbym robić te ćwiczenia w domu w weekend?Jak w środę mam trening bica na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy w moim przypadku warto redukowac?

Następny temat

Co doradzicie ?

WHEY premium