SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze jakie dobre co sądzicie ? Zbicie wagi 15 kg w pół roku.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Brak

Wiek

17

Waga

103

Wzrost

190

Staż treningowy

rok , przerwa pół roczna i teraz trening od 2 mies.

Obwód pasa

101

Obwód klatki piersiowej

109

Obwód uda

64

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia 4x w tyg + 3 dni aeroby

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bdb.

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

nieograniczone

Cel/problem/opis

Redukcja tkanki tłuszczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 391
Witam , chciał bym aby ktoś mi doradził jakie suplementy brać na redukcję tłuszczu mam zamiar zbić tkanke tłuszczową o 15kg w poł roku , jak myślicie dam radę ? trening 4x w tygodniu na rzeźbe dokładam aeroby 3x w tygodniu po 30-40min. trening dobry kumpel sprawdzał napisał bym ale mi się nie chce. jakie spalacze brac , myślałem na lipo x pack i clenburexin do tego chciał bym dołączyć bcca , na cykl ile bym potrzebował ? ; > Dziękuje za odpowiedzi . pozdrawiam.!

Mattt.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Bcaa bierzesz przez cały okres redukcji myślę ze z 1kg na pół roku moze styknie ... Spalacz na sam koniec , clenburexin . Dieta jest ?? .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
redukcje robi sie od kuchni , czyli ułozenie odpowiedniej diety potem mozna pomysleć o spalaczu , najlepiej wypełnij ankiete działu zebysmy wiecej wiedzieli o Tobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i trening do sprawdzenia

Następny temat

Trening-masa/rzezba?

WHEY premium