SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Spalacz tłuszczu ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2012
Witam chciałem kupić spalacz tłuszczu lecz nie wiem jaki mam dietę oraz ćwiczę na siłowni już trochę spadłem jeszcze chce 15 kg do czerwca i pomyślałem że spalacz mi może w tym pomoc :) Dzięki za pomoc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3641 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21515
Wrzuć to tak żeby makro było podliczone , http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Wyrzuć płatki kukurydzianie zastąp owsianymi ... I ogólnie patrząc widać że za dużo węgli jak na redukcję . Jeżeli jeszcze 15 kg do zrzucenia to myślę że spalacz się nie przyda albo jak coś jakiś lekki :) Od activlab np

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2012
Wybacz zapomniałem że usunąłem te wartości :D już dodaje :)

napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3641 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21515
Jeszcze jak możesz dodaj Ankietę:
Waga wiek wzrost staż itd ile trenujesz jak trenujesz znajdziesz ankietę w podwieszonych

napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 106
napisał(a)
Początkujący
Wszystko jest w profilu ale już dodaje . :) Co do płatków to owsiane miałem ale po 4 dniach już były tak mdłe że nie mogłem ich jeść :/ a węgli polecił mi trener bo "odlatywałem" praktycznie po każdym treningu :/
napisał(a)
Znawca
Zapewne za mało kalorii :) i tłuszczy można dodać wiecej zamiast tych węgli . Białka też trochę mało wszystko ci powiemy jak ankietę wstawisz :P

napisał(a)
Początkujący

Waga : 88

Wzrost : 175

Cel treningowy : 73 Kg

Staż treningowy na siłowni : Koniec stycznia 2014

Uprawiane inne sporty : Pływanie (raczej dla relaksu) Jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Siłownia

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Glcosamine 1000

Ostatnio przerabiany plan: Nogi Plecy Ręce Brzuch (wszystko na maszynach)
napisał(a)
Początkujący
Do tego oczywiście bieżnia orbitrek :) ale nad ćwiczeniami czuwają tam trenerzy i mówią że dobrze jest :)
napisał(a)
Znawca
Strasznie mało tych kalorii jak na tą wagę . Dlatego się słaby czujesz . 1,3g białka na redukcji to trochę mało. Na twoim miejscu radził bym białka dodać i ogólnie kalorii podbić :) . Z czego obetniesz jak ci się waga zatrzyma?? Przy 85kg będziesz jadł 1500kcal :P?

napisał(a)
Początkujący
Hehe wiesz na razie wg mnie jem bardzo dużo :/ więc będę obcinać gramy ;) Ale jak uważasz :) posiedzę dziś nad tym ale po siłowni :) na którą uciekam zaraz progres na razie jest :D co widać po zdjęciu w profilu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyżeżbienie brzucha za pomocą kreatyny - Dawkowanie

Następny temat

OGARNIETA REDUKCJA

Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trzy czy pięć posiłków dziennie? Co lepsze dla „spalania” tłuszczu?! Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza Kotlety szarpane z kurczaka Kotlety szarpane z kurczaka Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! Wade McCrae Washington - niepełnosprawny PRO kulturysta, który spełnia marzenia! 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna 10 powodów, dla których siłownia jest lepsza niż dziewczyna Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Dwayne “The Rock” Johnson - szczerze o dzieciństwie i walce z depresją Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Legalne biszkoptowe "Rafaello" Legalne biszkoptowe "Rafaello"