SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz na koniec redu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Cześć, jestem na koniec redu bf około 12-14 max % bf i pomyślałem żeby może coś wrzucić delikatnego na koniec redukcji choć przyznaję nigdy nie miałem z nimi styczności więc żadne yohy,efy czy 1.3d nie wchodzą w grę (czytałem że są dość mocno i polecane ale nie chce z dużej armaty strzelać w komara rozumiecie). Z drugiej strony chce to jakoś poczuć bo picie zielonej herbaty czy kawy której i tak pije dużo bo 4-5 mocnych dziennie nie działa ... Co możecie polecić? Myślałem nad revexem 16 czy jakimś scorchem. Chciałbym zejść chociaż do 10%bf ale i jakbym dał rade do 8 to bym nie narzekał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
smialo wymieniony przez ciebie revex moze byc
zobaczysz jak dziala wyrobisz sobie opinie co do skutecznosci
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Ok to zamawiam dzięki za porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
bardzo miło wspominam revexa
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry gainer?

Następny temat

suplementy przy treningu bokserskim i bieganiu

WHEY premium