SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz na 2 redukcje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 116
Jak w temacie zastanawiam się co do wyboru spalacza, naczytałam się na forum wielu wątków, ale mam wrażenie, że wiem mniej jak poprzednio, także proszę o pomoc :)
Na początek może powiem, że jestem dziewczyną mam 20 lat, 169cm wzrostu i waga stoi obecnie na 57kg,
obecna dieta to od 2 miesięcy 1400kcal w dni bez treningów, w dni treningowe 1600kcal, dodam, że mam niskie dzienne zapotrzebowanie,
trening siłowy i cardio 4 razy w tygodniu,
ćwiczę intensywnie od 2 lat, siłownia od 4, a sport przewijał się przez całe życie,
rok temu na redukcji stosowałam cannibal inferno apocalypse, działał świetnie, jednak za bardzo mnie pobudzał, a często trenuje wieczorem, przez co były problemy ze snem, ale waga szła ładnie w dół.
Tym razem zastanawiam się w co lepiej zainwestować w sam stimerex hardcore czy może clinical burn i dotego target a2 (dodam, że strasznie użeram się z fatem w okolicach brzucha), jeżeli polecacie coś innego to też dawajcie znać!
Z góry dzięki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie znam żadnego z wymienionych spalaczy, więc tu nie pomogę. Nie myślałaś, że ten tłuszcz na brzuchu to również woda spowodowana złą dietą (ubogą w energię i wartości) oraz kortyzol (głodówka, trening, spalacze)? Wagę masz dość niską. Sama przy tym wzroście nie jestem w stanie zejść poniżej 57 (a to waga startowa, więc bardzo niska).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A to wycinka na plażę czy jakieś plany sylwetkowe masz?? Żadnego z tych spalaczy, o których piszesz nie stosowałem, więc w ich kwestii nie pomogę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 116
Co do diety to w dni treningowe mam około B: 110g ; T: 70g ; W: 190g i spożywając te 5 posiłków chodzę najedzona, ale może faktycznie. A co do wagi to chciałabym jeszcze do 54kg zejść, rok temu po redukcji miałam wagę 52kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 116
nightingal

haha tak, typowo na plażę, póki co moim planem na masie było wzmocnić plecy i zbudować pośladki, ale teraz bez większych wymagań


Zmieniony przez - werprus w dniu 2017-05-05 10:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To niedowaga. Wiem, że to zależy od składu ciała, ale już 57 kg to wychudzenie.
W każdym razie co do suplementów to dodam tylko jeszcze, że każdy spalacz działa na każdego inaczej. Kwestia też tego co się wcześniej stosowało i jak stosuje. Ten co wcześniej stosowałaś teraz rozumiem nie działa? Może za krótką przerwę od niego miałaś? Jaki to w ogóle ma skład i jakie dawki stosowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 116
Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej (3 kap.)
ALCAR 650 mg
Caffeine 300 mg
2-Aminoisoheptane (Aconitum Kusnezoffii) 75 mg
Green Coffee Bean Extract 100 mg
Thermo-V 100 mg
Chromium Polynicotinate 50 mg
Higenamine HCl 50 mg
Hordenine HCl 50 mg
Evodiamine 25 mg
Synephrine HCl 25 mg
Bioperine 10 mg

to skład, nie używałam go jakieś 5 miesięcy i nie jestem pewna czy chce do niego wracać, bo mega pobudzał, czasem po cięższym dniu nawet robiło mi się słabo podczas treningu

i dawkowałam 2 tabletki, jedna rano na czczo i druga przed treningiem, lub po 5h


Zmieniony przez - werprus w dniu 2017-05-05 11:29:29
...
Napisał(a)
Usunięty przez eveline za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
...
Napisał(a)
Usunięty przez eveline za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bazylia35 jest facetem!!!!!!

Następny temat

Dobrać odżywki

WHEY premium