SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz + białko/bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
Witam, niedługo kończę swój pierwszy cykl kreatynowy i chcę na wiosnę zrzucić trochę zbędnego tłuszczu ale nie tracąc przy tym na masie mięśniowej i wciąż ją budując dlatego mam następujący plan, dalej będę wykonywać ćwiczenia na masę i siłę ewentualnie zwiększę ilość powtórzeń a po każdym treningu 20/30 min aerobów i określone ćwiczenia na brzuch do tego chciałem kupić spalacz i białko bo brakuje mi go w diecie do wydania mam 150 zł i wybrałem sobie takie opcje: spalacz do 100 zł za 50 białko, białko za 100 zł a za 50 spalacz lub 50 zł białko, 50 spalacz, 50 bcaa. Jaka opcja będzie najlepsza? DIETA JEST, nie będę powtarzał. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
podaj konkretne propozycje to Ci powiem ktora opcja najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
bcaa by sie przydało na redukcji,
duzo masz do zrzucenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
Nie dużo, trochę, jak stoję to z brzuchem jest ok ale jak siedzę to się robią fałdki głównie w pasie trochę mam ale bez przesady, mogę zmierzyć pas jak trzeba. Jeśli chodzi o białko to myślałem o UNS WPC a spalacz to CLENBUREXIN II,Activlab Body Fire ,OLIMP THERMO SPEED EXTREME. A BCAA to ACTIVLAB BCAA lub OLIMP ANABOLIC AMINO 5500. Nigdy nie brałem tych odżywek, jedynie gainer i kreatynę ale wiem że w diecie mam braki białka więc nie wiem czy wydać po 50 zł na te 3 rzeczy czy też na coś wydać 100 a za 50 kupić resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
Do spalaczy dodam jeszcze SCORCH MAN REVEAL THE STEEL. Ale nie znam się na tym bo nigdy nie stosowałem więc możecie doradzić co najlepiej wybrać, chodzi też o to żeby starczyło na jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
scorcha juz masz? jezeli tak to dokup bcaa np. te od sfd, wyjdzie ekonomiczniej, i jakies białko skoro masz jego braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
Nie kupiłem jeszcze, póki co tylko wymieniłem to czym jestem zainteresowany tylko nie wiem czy lepiej kupić więcej białka czy białko za 50 zł i bcaa za 50 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na początku redukcji nie potrzebny spalacz
w pozniejszej fazie mozesz wrzucic scorcha

bcaa z tanszych
https://sklep.sfd.pl/RX_Gold_Bcaa-opis26242.html

białko
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Natural_100_Whey_Protein_Concentrate-opis730.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEX American Standard WHEY 2,3kg

Następny temat

LipoRip Hardcore Inner Armour

WHEY premium