SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Solo Enan Genesis + pół miękki penis

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 677 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 60797
To hejter. W innym temacie mu dogryzłem i on tu napisał żeby się podbudować a nie żeby pomóc. Spokojnie temat jest ogarnięty a on mentalnie jest na poziomie 15 latka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 625 Napisanych postów 1795 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 224241
Hejter ? po prostu jestem ciekaw gdzie leżała przyczyna
Dogryzłes mi ale z czym ? z tym, ze gdy robie badania czy jestem na bombie czy bez i robie cały komplet bez wzgledu na koszta ? lepiej zrobic badan wiecej niz mniej a pozniej gdybac gdzie lezy przyczyna to nie sport dla oszczednych, na zdrowiu sie nie oszczedza jesli juz sie wchodzi do tej gry

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-05-21 15:07:50

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 778 Napisanych postów 3113 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 69753
SięNiePoddawaj
To hejter. W innym temacie mu dogryzłem i on tu napisał żeby się podbudować a nie żeby pomóc. Spokojnie temat jest ogarnięty a on mentalnie jest na poziomie 15 latka.

nie wiem czy hejter bo go nie sledze ale fakt lekki hipokryta, bez urazy AMG, bo pamietam jak pocisnales komus bo sie pomylil z guarana, ze wielki ekspert, a sam potem, wielki ekspercie, pytales "a co to joszka?"
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 625 Napisanych postów 1795 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 224241
czellista
SięNiePoddawaj

nie wiem czy hejter bo go nie sledze ale fakt lekki hipokryta, bez urazy AMG, bo pamietam jak pocisnales komus bo sie pomylil z guarana, ze wielki ekspert, a sam potem, wielki ekspercie, pytales "a co to joszka?"

Nie komus tylko Tobie ale widze utkwilo w pamieci no skrótu nie zajarzylem przyznaje

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 778 Napisanych postów 3113 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 69753
serio to bylem ja? hahaha. widze ze dziury w mozgu sie powiekszaja, niedobrze
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie