SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium,krem nawilzajacy i odwieczny problem-wypryski:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie
mam na twarzy wypryski, sporo takich sladow, karnacje srednia:)
w wakacje zawsze moj stan cery sie poprawia jak sie opale itd.
i mam teraz pytanie czy gdy poszedlbym na solarke pierwszy raz na 5 minut i co tydzien zwiekszal o minute zalozmy do 8 gora to by dobrze bylo? oczywiscie solarka raz na tydzien.
i mowie sie ze to wysusza to wsyztsko i pozniej wraca. mam krem nawilazajaco-matujacy clearsila czy jak bede tego uzywal to moze nie byc takiego niepozadanego efektu?
i ostatnie: czy jest roznica miedzy tradzikiem a wypryskami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wydaje mi sie ze nie powinno byc problemów jakis, mysle ze dobrze kombinujesz zaczynajac od niezbyt długiego czasu zwiekszajac stopniowo czas opalania i dobrze ze zamierzasz zwiekszac tego czasu do 20 min raz na tydz to wg tego co pisala Jenna bedzie optymalnie. Co do kremu, jak dla mnie to ten Clearasila jest troche za bardzo wysuszajacy, ale moze tobie bedzie sluzył, za mam raczej cere bardziej wpadajaca w sucha wiec dlatego, jesli bedziesz mial tez zbyt sucha skore to w ten dzien co byłes na solarium i ewentualnie zawsze na noc uzywaj jakiegos nawilzajacego, nie matujaco-nawilzajacego tylko samego nawilzajacego. I zeby nie byl przypadkiem natluszczajacy .
Wg mnie jest roznica miedzy wypryskami a tradzikiem, wypryski czasem sie kazdemu zdarzaja, natromiast tradzik jest charakterystyczny dla okresu dojrzewania, twarz jest wtedy powiedzy "wysypana", a wypryski to raczej gdzie niegdzie pojawiaja od czasu do czasu

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom to ja mam chyba lekki mlodzienczy problem. tzn duzo sladow mam ktore chce przyryc. w lato mi sie zawsze wszytsko poprawia. chce sprobowac z solarka.
w dzien solarium mam przyjsc do domu i od razu nasmarowac twraz kremem i pozniej na noc? czy ten chyba klasyczny krem nivea bedzie dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
na noc to na pewno powinienes posmarowac, uwazam ze krem nivea a juz na pewno klasyczny to nie jest zbyt dobry wybór bo ten krem jest "ciezki" i tłustawy jak na tradzikowa cere, wybierz jakis inny, ale moze ten Clearasil nawilzajaco matujacy bedzie dla Ciebie dobry! Ja nie napisałam tam ze masz go nie brac tylko ze dla mnie jest on zbyt wysuszajacy, zobacz sobie sam, jak masz ta cere problemowa to moze bedzie dla ciebie dobry, najwyzej jak nie to kupisz jakis inny nawilzajacy tylko i bedziesz wtedy sie nim smarowac.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprobuje tego clearsila

boje sie isc pierwszy raz na ta solare:P

dzieki oska, SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamana ręka, komplikacje :(((

Następny temat

depilacja tylka

Wiecej