SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Slonce, wakacje i BICEPSY - dawac swoje zdjecia z wakacji!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337275

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1630

to jest z lipca jest troszke mieska
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102834
.

Zmieniony przez - pawerty w dniu 2006-08-08 12:41:07
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3579 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43326
Bicepsy na lodce oczywiscie wypchniete . A malolat szpanuje lancuchem od krowy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Przemas17 nie byl na silce 3 miechy bo skonczyl wczesniej przygotowania do sezonu heh myslal ze nie bedzie spadkow....za rok pociagnie o miecha dluzej...POZDRO DLA SEZONOWCOW
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 218 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1630

tu masz z lipca po treningu
napisał(a)
Początkujący
po 1 to nei jestem sezonowcem mialem angine ponad 1 miesiac a pozniej poparzony prawy biceps i z tego nei trenowalem .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12596
paszczak a ty myslisz ze jestes wielki bo masz duzo bic klatki wcale nie widac barkow nic ogulnie wygladasz slabo jak na 4 lata tylko ci tam widac kawalek bicepsa i plecy a reszta Buhahaha mam lepsza od Ciebie klate nogi brzuch i o ile jeszcze jestem od ciebie mlodszy...a co do lanucha to juz go nie mam i napewno nie jest od krowy...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3579 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43326
Malolat- czy ja mowie ze jestem wielki?? I sie tak nie bulwersuj bo zaraz bedziesz przez wszystkich jechany ze mete zresz

Wiem ze jestes ode mnie lepszy, od dzis bedziesz moim wzorem do nasladowania

Przemas - ostatnia fota niezla (i mamy tak samo na imie )

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-08-08 14:37:50
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 10921 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43675
lampo91 ktoryz z kolei temat z tytmi fotami nowe bys zzrobil a nie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Z tym sezoowcem to żart był wiee nie obrażaj się, heh na przeprosiny łap soga za ostatnia fotke

edit: A co do lampo to koleś chyba mysli ze jest wielki heh...od dzisiaj chce bey taki jak on

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-08-08 15:18:02

edit2: Właśnie oblookałem fotki paszczaka i wedlug mnie tobe lampo do nigo jeszcze daleko więc pracuj a nie na innych naskakujesz

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-08-08 15:22:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po roku ćwiczeń

Następny temat

4 miesiace treningu ocena?

Problem wieczornego podjadania Problem wieczornego podjadania Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Fruktoza - booster kortyzolu Fruktoza - booster kortyzolu Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia