SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slatka z owocow morza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Witam! Co sadzicie o salatce z owocow morza w zalewie z oliwy z oliwek,octu winnego i soli.Wszystko naturalne.Niestety nie podano wartosci. Czy mozna podac ja na kolacje dodajac np. salate zielona?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
można zjeść na pewno nie jadasz jej na codzień wiec śmiało

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
ok. Czy jestes w stanie wytlumaczyc mi jak ta zalewa wplywa na te owoce morza?Ilosc bialka jest podobna do tunczyka w puszce, wiec czy nie jest to pewna alternatywa dla tuna plus oliwa?Jesli tak to dlaczego nie na codzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Pod wzgledem jakosci na pewno nie bedzie ona najlepszy rozwiazaniem, szczegolnie ten olej czy ocet. Cenowo tez na pewno dosc drogo. Nie lepiej kupic np krewetki, warzywa, oliwe, przyprawy i zrobic samemu taka salatke?

Zmieniony przez - domer w dniu 2010-09-22 17:07:31

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Pewnie ze lepiej,ale jest to salatka z wloch, a do ich produktow mam zaufanie. Czasami po prostu warunki nie pozwalaja na gotowanie( nad czym bardzo ubolewam)i dobrze miec taka salatke w pogotowiu dla odmiany.Przypomne, ze jest to oliwa z oliwek wiec raczej nie powinno mi sie odlozyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Jak sam napisales, "czasami" mozna zjesc. Lepsze to niz nic, ale na pewno nie dodawalbym na stale do diety tylko dlatego (przykladowo: zeby pospac 15min dluzej i nie zrobic posilku do pracy/szkoly).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 185
Panie Domer! Ja jestem kobieta. Jeszcze pytanie o wode S. Pellegrino naturalnie lekko gazowana. Czy mozna np. mala butelke dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Jak Cie stac to pij Ale pamietaj, ze jest wiele wod o dobrym skladzie mineralnym i w miare tanich. 2-3 litry dziennie to minimum.

Zmieniony przez - domer w dniu 2010-09-24 18:38:19

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na masę czy na rzeźbę?? :-?

Następny temat

Tani tuńczyk i oliwa

Wiecej