logo
zamknij zamknij

Skutki uboczne HMB

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79546

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10583 Napisanych postów 41238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Mam zamiar zakupic HMB ale drecza mnie pewne watpliwosci.. Czy HMB ma jakies skutki uboczne wplywajace na watrobe albo inne narzady (np. genitalia)
1
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
falcone
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15112
Bez przesady, to nie koks. Są nawet pewne zalety np: HMß wzmacnia system immunologiczny oraz obniża poziom cholesterolu. Podczas intensywnego treningu HMß przeciwdziała zniszczeniom mięśni, minimalizuje redukcję białek oraz pomaga w naprawie tkanki mięśniowej. Skutecznie wspomaga przyrost siły i masy mięśni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.
napisał(a)
Redrum
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18809
Nie wiem czy takie bez przesday ...mam znajomego, któremu poleciłem HMB i po tygodniu suplementacji wystąpiły u niego silne bóle w okolicach żołądka... nie wiem czy to od HMB, ale pomęczył sie jakiś jeszcze tydzien i odstawił preparat, a bóle ustąpiły...

...i co wy na to???? tez mi sie nie chce wierzyć ale ??????

REDRUM it's my not recommended behavior
2
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10583 Napisanych postów 41238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ktoś tam pisał o zgadze, ale ja nie miałem nic po hmb oprócz samych pozytywnych skutków
napisał(a)
Anonim
Ekspert
a mozna brac HMB w fazie poczatkowych cwiczen??
2
napisał(a)
Devasto
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Biore hmb olimpu (6 tab dziennie) od okolo 20 dni. Czesto od tego czasu boli mnie zoladek, nie mowiac juz o zgadze, nie zartuje.
Zostalo mi jeszcze kolo 30 tab. olimpu i 120 ultimate. Co radzicie? Przestac brac?
Biore przewaznie na "pelny" zoladek.

Pozdr. De\/@$t0
1

Pozdr. D3vA$t0...

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Ja trzaskałem przez 3 miechy 6-8 tabsów ultimata na pusty żołądek i nic mi nie było.. Ale jak dla mnie to za "droga impreza", bo przyrosty też znikome były. Jedynie tłuszcz się dobrze spalał i trochę szybsza regeneracja

Właśnie mam przed sobą "muscle" z 1999 i jest tu reklama hi-teca ze słodkiem, że jakoby HMB tej firmy brane przez niego rano i tuż przed snem 0,8 ml i bezpośrednio po treningu 1,4 ml dało mu w ciągu 3 tygodni 16 kg masy mięśniowej i jeszcze powiedział: "moje cele i możliwości wkroczyły w nowy wymiar i nie ma juz dla mnie rzeczy niemożliwych".
Dobre nie? Że też człowiek wierzył w takie bzdury
Od tej pory nie wierzę reklamom

Darkman X
napisał(a)
Aremos_21
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Ja biore juz 4 miesiadz HMB i musze przyznac ze jestem w 100% zadowolony, nie mialem zadnych problemow z zoladkiem i zgaga. Polecam branie HMB pod jednym warunkiem, ze jest marki Olimp. Moj kolega bral HMB marki Trec i ani nie poczul poprawy miesniowej to na dodatek niestety bolal go zoladek, takze polecam HMB marki Olimp. Jezeli ktos ma ochote probowac z Geinerami to moj znajomy poleca Geinera firmy Trec.
napisał(a)
sooo
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3440 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54529
****a co za d****
1
napisał(a)
volfi
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11548
ja ******le ale lol no moze urosna ci od tego genitalia bo masa miesniowa nie bardzo
1

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<

napisał(a)
sooo
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3440 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54529
volfi a ty jestes nielepszy, nawet niewiesz dlaczego nazwalem go d****em..
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna-ktora?

Następny temat

200mg kofeiny ile to...?

Małgorzata Mączyńska w odwiedzinach u Pauli Lewczuk

Patrycja Zahorska - Bikini Fitness pow. 169cm

27.05.2017 IFBB DIAMOND CUP – OSTRAWA

Pieczony halibut

Batony proteinowe na masę

Trening na małych obciążeniach

Aerobik czy Zumba - co wybrać, by schudnąć?

Tamilewska i Dmochewicz przegapiły zawody!