logo
zamknij zamknij

Skręcony nadgarstek

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

0 5 0
napisał(a)
Leyo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5
Witam . Mam 16 lat i mam problem z prawym nadgarstkiem . otóż 10 grudnia 2013 r (dwa miesiace temu) na samoobronie skręciłem nadgarstek . Oczywiście zaraz po tym pojechałem to lekarza Ortopedy czy Chirurga pewien nie jestem . Ale no prześwietlenie miałem , nie było żadnych uszkodzeń kości czy złamań . Lekarz stwierdził że to skręcenie nadgarstka . Było zalecenie aby na tydzień mieć szyne , ale ostatecznie zgodził sie na usztywnienie bandażem elastycznym , i tak chodziłem jakies 1,5 tygodnia ,ale nie ma efektów gdyż zginanie nadgarstka to góry jest nie możliwe i wiąże sie to z okropnym bólem , po prostu czuje tam jakąś blokade . Nie wiem co w takiej sytuacji robić czy jakieś ćwiczenia czy zgłosić sie do lekarza ponieważ od 3 tygodni znów chodze na siłownie ręke staram sie usztywniac by jej nie uszkodzić . Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
andrzej125
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 537 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7435
Nie ćwicz jeśli masz jakiś uraz, idź do lekarza ponownie, leczenie na własną rękę raczej nie przyniesie Ci efektów jeśli chodzi o urazy stawów itp
napisał(a)
sajanin
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 1970 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15782
Dla poprawy mocz nadgarstek w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez ok.20-30 minut oraz zastosuj okłady z korzenia żywokostu lekarskiego .Oczywiście nie zaszkodzi jak spytasz o poradę ortopedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicach kości przedramienia

Następny temat

Skóra czy Tłuszcz

Paula Mocior i Piotr Borecki - ocena sylwetki

Placki warzywne z mozzarellą

Częstotliwość spożywania posiłków a metabolizm

5 warzyw, które warto dołączyć do diety

Czy trening aerobowy szkodzi przyrostom siły, mocy i masy?

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część I i część II.

Najbardziej szkodliwe metody treningowe

Niesportowe wyznania Pauli Banot-Leoniewskiej