Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 290 razy
  • Autor

Skręcony nadgarstek

• Leyo
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 262 dni
    • LPA: 3

Wysłano 11 lutego 2014 18:05

zgłoś naruszenie

Witam . Mam 16 lat i mam problem z prawym nadgarstkiem . otóż 10 grudnia 2013 r (dwa miesiace temu) na samoobronie skręciłem nadgarstek . Oczywiście zaraz po tym pojechałem to lekarza Ortopedy czy Chirurga pewien nie jestem . Ale no prześwietlenie miałem , nie było żadnych uszkodzeń kości czy złamań . Lekarz stwierdził że to skręcenie nadgarstka . Było zalecenie aby na tydzień mieć szyne , ale ostatecznie zgodził sie na usztywnienie bandażem elastycznym , i tak chodziłem jakies 1,5 tygodnia ,ale nie ma efektów gdyż zginanie nadgarstka to góry jest nie możliwe i wiąże sie to z okropnym bólem , po prostu czuje tam jakąś blokade . Nie wiem co w takiej sytuacji robić czy jakieś ćwiczenia czy zgłosić sie do lekarza ponieważ od 3 tygodni znów chodze na siłownie ręke staram sie usztywniac by jej nie uszkodzić . Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam.

•  Odżywki i suplementy

Wysłano 11 lutego 2014 21:14

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • andrzej125
    • Na forum: 3 lata
    • Trenuje: w pocie czoła ;)
    • LPA: 7253

Wysłano 11 lutego 2014 21:14

zgłoś naruszenie
    Nie ćwicz jeśli masz jakiś uraz, idź do lekarza ponownie, leczenie na własną rękę raczej nie przyniesie Ci efektów jeśli chodzi o urazy stawów itp
  • sajanin
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 8016

Wysłano 11 lutego 2014 21:28

zgłoś naruszenie
    Dla poprawy mocz nadgarstek w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez ok.20-30 minut oraz zastosuj okłady z korzenia żywokostu lekarskiego .Oczywiście nie zaszkodzi jak spytasz o poradę ortopedy