SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcony nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam . Mam 16 lat i mam problem z prawym nadgarstkiem . otóż 10 grudnia 2013 r (dwa miesiace temu) na samoobronie skręciłem nadgarstek . Oczywiście zaraz po tym pojechałem to lekarza Ortopedy czy Chirurga pewien nie jestem . Ale no prześwietlenie miałem , nie było żadnych uszkodzeń kości czy złamań . Lekarz stwierdził że to skręcenie nadgarstka . Było zalecenie aby na tydzień mieć szyne , ale ostatecznie zgodził sie na usztywnienie bandażem elastycznym , i tak chodziłem jakies 1,5 tygodnia ,ale nie ma efektów gdyż zginanie nadgarstka to góry jest nie możliwe i wiąże sie to z okropnym bólem , po prostu czuje tam jakąś blokade . Nie wiem co w takiej sytuacji robić czy jakieś ćwiczenia czy zgłosić sie do lekarza ponieważ od 3 tygodni znów chodze na siłownie ręke staram sie usztywniac by jej nie uszkodzić . Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Nie ćwicz jeśli masz jakiś uraz, idź do lekarza ponownie, leczenie na własną rękę raczej nie przyniesie Ci efektów jeśli chodzi o urazy stawów itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Dla poprawy mocz nadgarstek w ciepłej wodzie ze solą, codziennie przez ok.20-30 minut oraz zastosuj okłady z korzenia żywokostu lekarskiego .Oczywiście nie zaszkodzi jak spytasz o poradę ortopedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicach kości przedramienia

Następny temat

Skóra czy Tłuszcz

WHEY premium