SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skomplikowany przypadek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

M

Waga

71,2

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

http://gyazo.com/ac186ebdef510c9f98d09c2773d61dad

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

studia, trenuję w południe, śpię 8-9h, nie pracuję

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia 3-4 razy w tygodniu po 1,5h, , duża intensywność, trening FBW na wolnych ciężarach, ćwiczenia wielostawowe MC, ŻW, WSz itp.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

W treści posta jest link i dokładny przebieg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

http://gyazo.com/0accb347dfba0d9eef670d876d154c2a

Stosowana lub planowana suplementacja

Wit C, Selen, Omega 3, D, T4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Witam, postaram się jak najkrócej opisać moją śmieszną historię. Rok temu zacząłem chodzić na siłownie, ważyłem 69kg i miałem dość sporo fatu. W 5 miesiecy zrobilem solidna mase do 82kg i siła wzrosła OGROMNIE, a wiec czas na redukcję. Z 3000kcali zjechalem do 2000, mijają tygodnie i nic, no to zmniejszac do 1600, 1400 i nic, dalej nic nie leci. W 4 MIESIĄCE praktycznei nci nie zleciało.

Poniżej macie ładnie w tabelce rozpisane wymiary, datę i ilość spożywanych kcali.
http://gyazo.com/4b2e01b09e69e499d375e5b06cb52e4b

29 kwietnia powiedziałem - dość, koniec męczarni, interwałów, siłowni (dodam, że robię bardzo dobry trening FBW 3-4 razy w tyg, zatwierdzony przez znajomych koksów). Wolny od wysiłku fizycznego przestałem jeść kompletnie, tzn jadłem np zapiekanka z biedry rano, 2 donuty na obiad i tak do 27 lipca i co się stało ? widać w tabelce powyżej, schudłem! I to sporo, sporo zleciało z pasa.

Postanowiłem znów wrócić na siłkę, stosuję dietę
186b 42t 138w 1724kcal
bogata w warzywa i inne zdrowe pierdoły i zgadnicje co ? Waga nie leci, z pasa nic nie chce lecieć.

Dodam też, że od kwietnia leczę tarczycę hormonami T4 dawka 100, ale nie wpłynęło to w jakimś szczególnym stopniu na metabolizm.
Nie wiem już co robić, mam na prawdę dość.. ile bym się nie starał, to nic nie wychodzi... wiedziałem, że mam zj**any organizm, ale nie aż tak. Kumple z siłki żrą byle co, 250g wegli na redukcji i chudną, a ja pro dieta, interwaly, silka i nic.

DO WYNIKÓW BADAŃ!!!:
Teraz są lepsze, TSH gdzieś 1, te stosteron wyszedł raz 17, więc aż tak nie sugerowałbym się, robiłem je pół roku temu gdzieś.

Zmieniony przez - michail89 w dniu 2014-08-20 10:30:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
faktycznie dość dziwnie to wszystko brzmi, jednak jak doczytałem do końca to imo tarczyca załatawia Ci całą sprawę, ale do końca się nie znam i ciężko mi coś więcej powiedzieć. ale na pierwszy rzut oka tarczyca. druga sprawa, wrzuć zrzut z diety swojej to zobaczymy czy faktycznie jest taka pro jak piszesz bo może tutaj jest pies pogrzebany

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Dzięki za odpowiedź, tarczyca na pewno spowalnia metabolizm, nawet przy leczeniu, ale mimo wszystko, skoro bylem w stanie zrzucic 10cm w pasie, jedząc donuty na obiad, tzn, że jednak się da.

Zanim wrzucę dietę, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz. Dieta nie jest na pewno mega super, jeste minimalistą, nienawidzę gotować, nienawidzę jeść warzyw. Wiem, że powinienem jeść ich o wiele więcej, ale nie chcę się zmuszać. Postanowiłem pokombinować różne warianty, na razie stosuję ten, co tydzień może będę zmieniał, by odkryć co mój organizm na prawdę potrzebuje.

http://gyazo.com/b4313af830c27473595a9e1247bc4158

Co do tarczycy pisałem, wynik teraz to 1, czyli BARDZO dobry. Mimo, iż i tak metabolizm nigdy nie będzie ten sam, to na pewno jakiś jest. Może dorzucę T3 zamiast T4 ?

Zmieniony przez - michail89 w dniu 2014-08-20 15:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no tak, dietą to bym tego nie nazwał, raczej zalążek diety no ale jeżeli nie dieta u Ciebie jest przyczyną braku efektów to ja NIE MAM POJĘCIA CO. sorry, nie pomogę.

Co do zamiany T3 na T4, imo zbędny pomysł, no ale może ktoś inny ma inne zdanie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Zalążek ? na śniadanie jem ziarna, na 2 śniadanie jem SAM twaróg chudy przegryzając pomidorem, obiad pełnowartosciowy: ryż brązowy + kurczak, posiłek potreningowy WPC no i banan, nie da sie tu za duzo wyczarowac, no i jajka+mleczko, czego niby tu brakuje ? rozumiem, że chodzi Ci o mikroelementy z warzyw itp ? orzechy planuje dorzucić też do śniadania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maślanka naturalna

Następny temat

dieta redakcyjna do wglądu

Wiecej