SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Skok z miejsca wzwyż.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 314 dni Przeczytanych tematów 79
Dzień dobry. Mam 16 lat i trenuję bieg na 200m i 400m. W planie treningowym mam ćwiczenie 4x5 Wskoki na skrzynie 110cm z miejsca. Ćwiczenie jest dość wymagające skupienia i pewności siebie.
Gdy to robie to czasem porostu dotknę górnej części skrzyni czubkiem palców, a czasem normalniena nią wskakuje i wstaje.
I tutaj moje pytanie. czy przy wieku 16 lat, wadze 85kg (mięśnie a nie tłuszcz) i wzroście 180cm wskok z miejsca na skrzynie 110cm to dużo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2770 Napisanych postów 48834 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 606983
To dość trudne do określenia ale 110cm to już jest dość duża wysokość więc ja bym to uznał za solidny wynik.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3140 Napisanych postów 41411 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319174
Zapytaj nauczyciela wf-u w szkole.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalistenika + siłownia FBW dobre połączenie ?