SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Skok wzwyż ;s

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 16 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 109
Wzrost: 160
Waga: 40

Witam, zbliża się początek roku szkolnego ( wrzesień ) i mam zamiar zapisać się na lekkoatletykę, dokładnie skok wzwyż. I teraz parę pytań.

1. Czy z moją wagą przy tym wzroście jest dobrze ??
2. Czy jeżeli mam 160 i skacze nożycami na 150 to dobrze ??
3. Czy jeżeli skacze stylem dowolnym na 170 to dobrze ??
4. Jakie ćwiczenia mi polecacie ( dajcie linki )
5. Czy buty do skoku wzwyż mogą być takie LINK DO BUTÓW ( Kiedyś biegałem, i są na mnie dobre. )

TO WSZYSTKO Z GÓRY ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI DZIĘKUJE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
wyniki sa spoko, cwiczenia w takim wieku to glownie ogolnorozwojowe, wszelkie skipy, wieloskoki, wykroki i wstepowania bez obciazenia, unoszenie nog w zwisie na drazku, grzbiety, wznoszenia na palcach (lydki)
napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12072
12 lat ojajajaja :) trenuj trenuj i to co pisal soltys to sie zgadzam.. polecam zapisac sie do klubu lekkoatletycznego i zapytaj trenera - napewno pomoze !!!

moderator sprinterek

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 16 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 97
Też polecam zapisać się do klubu LA, a wyniki są dobre, mam podobne, nożycami mam 155, a dowolnie 170
napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12072
git!

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening szybkościowy

Następny temat

Szybkie pytanie na temat butów.

Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Dlaczego kofeina nie działa? Dlaczego kofeina nie działa? Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta?