SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skok wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Mam pytanie czy jest możliwość mojego skoku wzrostu ? Mam 178 cm i 15.5 lat. Ćwiczę regularnie ale widzę ze moje barki nie sa jakos rozszerzone, zarost to tylko jasne włoski mimo ze jestem brunetem pod pachami normalnie czy miejsca intymne i co jeszcze zauwazylem moje ręce sa bardzo cienkie w porownaniu do innych kolegow ich masa miesniowa jest o wiele wieksza a maja odpowiednio 185cm i 186cm a trenują rowno jak ja. Slyszalem ze jak ktos nie mial naplywu tkanki miesniowej to jeszcze nie dojrzal do mutacji tez mi daleko, zawsze moge podeslac zdj sylwetki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że możesz jeszcze urosnąć, może też być skok natomiast urośniesz tyle ile masz zapisane w genach. Osobiście w Twoim wieku miałem identyczny wzrost koniec końców zatrzymał się na 183 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Aby urosnąć, musisz zrobić wszystko, aby zapewnić organizmowi naturalne warunki, sprzyjające osiągnięciu normalnego wzrostu. Warunki te to – odpowiednie odżywianie, przebywanie na powietrzu i racjonalnie stosowany ruch (gimnastyka, sporty) , w okresie wzrostu należy również pamiętać aby spać odpowiednią ilość czasu (ok. 9 godz.)
Kilka ćwiczeń, które sam stosowałem i nadal stosuję

1. Ze zwisu, palce splecione, ramiona wyciągnięte, nogi w kolanach ugięte lub swobodnie zwieszone – odchylaj tułów na boki, a następnie wysuwaj klatkę piersiową do przodu. W zwisie stawy i mięśnie należy jak najbardziej rozluźnić pamiętając, że to nie ma być ćwiczenie siłowe, lecz rozciągające mięśnie. Po kilku ruchach wykonanych w zwisie zeskocz na ziemię, wykonaj kilka ruchów rozluźniających ramiona (“wytrząsanie”) oraz tułów (krążenia) , unormuj oddech i znów możesz powrócić do “wyciągania” w zwisie.

2. W zwisie – swobodny relaks (ramiona całkowicie wyciągnięte, rozluźnione, uchwyt nachwytem bardzo szeroki) . Mięśnie zluźnij od nadgarstków, po czym stopniowo przejdź do łokci, barków, tułowia. Tułów “wyciągnij” przez lekkie ruchy biodrami w przód i w tył oraz na boki, myśląc wciąż o całkowitym relaksie.

3. Zwis na podudziu lub na podudziach. W tej pozycji wytrwaj przez kilka sekund (później kilkanaście) . Przy silniejszym napływie krwi do głowy natychmiast przerwij ćwiczenie (ćwicz bardzo ostrożnie!) . Z początku niech cię ochrania kolega przytrzymując nogi.

Pamiętaj też o dobrym odżywianiu, dieta bogata w białko, oraz galaretki itp, aby odbudowywać tkankę chrzęstną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Micheal Jordan? To od niego to masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Bardziej chodzilo mi tez o to czy to jest mozliwe po moim wyglądzie z bardziej biologicznego punktu widzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Wszystko jest możliwe, zwłaszcza w tym wieku, rozciągaj się, trzymaj dietę, jeszcze parę centymetrów powinno przybyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Diete ? Jakis pomysl gdzie moge cos jakis plan wykupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35
Poczytaj na forum myślę, że sam dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Jestem z tym zielony.. Nie pomozesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Te cwiczenia co mu podałeś to głupota, a takie komentarze powinny byc usuwane, wisieć z rozluźnionymi mięśniami i jeszcze sie bujać, może to spowodować uszkodzenie kregosłupa. Do autora, jak masz urosnac to urosniesz, małe miesnie czy brak gestego zarostu nie sa tu wyznacznikiem, niektórzy po 30tce tak dalej wyglądają i nie znaczy ze urosną jeszcze tylko maja taka genetyke od rodziców ze sa mniej męscy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Mój tata czy brat ma serio widoczny zarost na klatce piersiowej, czy broda tez im rosnie szybko - więc tylko tak pytam a sam myslę żę jeszcze podrosne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak na taki wiek to wzrost i tak nawet spoko. Dostarczaj organizmowi tego co potrzebuje, dbaj o niego - dzięki temu na pewno nie wpłyniesz negatywnie na fazę wzrostu, a wręcz przeciwnie - wykorzystasz ją niemal całkowicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metody pomiaru tkanki tłuszczowej - fałdomierz?

Następny temat

staw palca środkowego - uszkodzenie

WHEY premium