SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skok prolaktyny po bromergonie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
Nie wiem czy dobrze trafilem, ale sprobuje moze ktos mial podobnie lub wie cos na ten temat i mi odpowie, poradzi. Otóż wczoraj zrobiłem badania na prolaktyne i estradiol wyniki wyniosly prl- 12.15ng/ml, estradiol 32.47 pg/ml. Stosowalem bromergon od sierpnia 2015 roku do czerwca tego roku i go odstawilem jakos w polowie czerwca. Po 6 miesiecznej kuracji (tj. czerwiec 2016) wyniki mialem prl 0.9 ng/ml a estradiol w granicach 20+ nie pamietam dokladnie, ale tak czy siak były lepsze i mniejsze. Dodam ze posiadam ginekomastie i obawiam sie, ze mi urosnie tym skokiem po odstawieniu. Mam powody do obaw? czy jest to normalny skok po odstawieniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Napisz cos wiecej, co leci z towaru dawki, jak dlugo. Jakie dawki bromo ida i tak samo jak dlugo etc. Troche wiecej info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Szkoda, że nie podałeś widełek do badań.
Mało napisałeś generalnie.

W ciemno strzelając - tak, może być odbicie po bromo.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
Aras84
Napisz cos wiecej, co leci z towaru dawki, jak dlugo. Jakie dawki bromo ida i tak samo jak dlugo etc. Troche wiecej info.


własnie nic nie bralem i dlatego nie wiem czy dobrze trafilem bo widzialem podobny temat, a innego dzialu nie umiem dobrac. poczatkowo pol tabletki bromergonu zeby zobaczyc skutki uboczne czyli tak z 2-3 miesiace, nie bylo ich i zwiekszyli mi dawke do calej tabletki na noc i ta dawka leciala do czerwca i w czerwcu odstawilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
wczorajsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
prl po calej kuracji, estradiol wtedy w trakcie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Odstawiłeś lek obniżający poziom no to wzrósł, normalna sprawa. Ale masz wszystko w widełkach więc raczej nie ma się czym przejmować.
Powtórz badania za tydzień, potem za kolejny to bedzie wiadomo, czy jest tendencja wzrostowa i jaka, czy też nie.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zrobiles sobie badania z nudow prl, estro i postanowiles na wlasna reke zbijac? czy w jakim celu robiles te badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
kierowany bylem pod okiem endokrynologa, badania niektore byly robione z zalecenia endokrynologa dla sprawdzenia, a niektore z wlasnej woli zeby zobaczyc postep po X czasie i w ostatnim czasie zrobione z wlasnej woli do sprawdzenia jak to sie tam trzyma po odstawieniu, gdyż mam wciąż obawy do tej ginekomasti zeby nie urosla bo niedlugo planuje zabieg chirurgiczny


Zmieniony przez - lisowski122 w dniu 2016-08-10 15:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Skoro ma być zabieg to tym bardziej nie masz się czym stresować. Sprawdź tylko czy poziomy nie wzrastają i póki będą w widełkach to ok

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
dzięki, narazie sie aż tak nie obawiam bo jest wszystko w normie, bede teraz co jakis czas sprawdzal poziomy, obawiac sie bardziej zaczne dopiero po zabiegu zeby to nie spierdzielilo wszystkiego i od nowa nie wyskoczylo :) a jeszcze takie pytanie, jak bede szedl teraz na badania ponownie za jakis czas a zażywam np kreatyne, bete, nitro II to musze odstawic? czy nie ma przeciwskazan zeby to zażywac i isc pobrac krew?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

końcówka redukcji - ptanie o tren

Następny temat

Zakupy na zime, cel duża masa. Potrzebne rady

WHEY premium