SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Skok Wzwyż

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 17
Witam.

Mam 20 lat, 195cm wzrostu i udało mi się pokonać poprzeczkę zawieszoną na wysokości 198cm. Nigdy nie trenowałem skoku wzwyż, ewentualnie w czasach szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej maksymalnie dwa dni przed zawodami przechodziłem krótki, jednogodzinny trening składający się z rozciągania, biegu, skoku wzwyż z rozbiegu (3 kroki, 5 kroków, rozbieg normalny).
Nie potrafię nawet poprawnie wykonać stylu przeskoku (flop), to znaczy jest to coś na jego kształt, ale do prawidłowego jego wykonania jeszcze sporo brakuje.
Jeśli chodzi o sport, w czasach szkolnych trenowałem piłkę koszykową, ogólnie z kulturą fizyczną z pewnością nie jestem na bakier.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy w ogóle możliwe jest jeszcze poważniejsze wzięcie się za trening tejże dyscypliny ?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12072
wow 198cm skakales - TALENT! Lec do klubu lekkoatletycznego i zapisz !!! Trener napewno pomoze to osiagniesz lepsze wyniki nawet 2,20cm

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MTB

Następny temat

Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2013 - Typer!!

Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Wywiad z Moniką Biedką Jaki budyń wybrać? Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi?