SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sklepy Lublin z odzywkami

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4048
jak w temacie- poszukuje sklepow w Lbn w ktorym jest dosc szeroka gama suplementow do wyboru- gdzie takie znajde?? z gory dzieki. pozdrawiam :)

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 688
w dawnym flexie ruszyl sklep z odzywkami.....
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58015
plazie zrobili witamin shop
na 2 piętrze jest tylko takie stoisko VS .

pzdr.

Zmieniony przez - good_year w dniu 2008-09-14 10:53:46

Członek <<< SHOTTAS Team >>>

Są Rozstępy, Są Postępy:)....

napisał(a)
Początkujący
a w plazie to nie paco?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58015
właśnie nie wiem
jak byłem w plazie i oglądałem sobie to stoisko VS to widziałem sheiker i był właśnie z logo paco
wiec trudno wyczuć może i paco sobie zrobiło taki sklepik pod szyldem VS

napisał(a)
Początkujący
na 99%....
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12425
na piłsudzkiego jest a przynajmniej był sklepik nie pamietam dokładnie adresu ale jest szyld a sklepik jest po schodkach w dół sprzedaje tam jakis taki misiek duzy wiec i w doborze pomoze heh

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

napisał(a)
Początkujący
shottas o ile dobrze pamiętam to właśnie o ten FLEX mu chodzi

pzdr.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
może troche pózno ale znalazlem pytanie wiec odpowiem - na narutowicza na przeciwko restauracji więzienie jest nowy sklep, suplement sie nazywa tam maja bardzo duzy wybór szczególnie supli z usa i można dosłownie wszystko sobie zamowić, sprzedający spoko wszyskie ceny można z nim negocjować polecam bo byłem i napewno nie raz tam wróce
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
IronFist popieram w 100% dobre suplementy i w dobrych cenach gorąco polecam ten sklep!pozdrawiam :)

- BLIND FURY -

pozdrowienia dla tych co świat ogladaja zaa krat...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PIKNIK RODZINNY SCANIA STRONG MAN 14.06.2008 /SOBOTA/

Następny temat

SPRZĘT DO ĆWICZENIA NA SPRZEDARZ

“The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka