SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skipy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Hejka.
Potrzebuje pomocy...czy mógłby mi ktos powiedziec jak nalezy poprawinie wykonywac skipy( a b c ) oraz wieloskok?????Albo przynajmniej jak uczyc sie by wyszło w miarę dobrze??? Przyznam,że zaskoczyły mnie one jak śnieg w maju..bowiem te elementy robiło sie już w podstawówce..a teraz mam je na zalizcenie i o dziwo..źle je wykonuje...czy moze mi ktoś pomóc...pliiisssss...

sprint-szumka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
dlaczego niepoprosisz osobe przeprowadzajaca zaliczenie zeby pokazala ci prawidlowe wykonanie skipow ABC i Wieloskoku
jesli ktos ci napisze jak to wyglada to zaczniesz robic je poprawnie technicznie

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
może sie wstydzi?

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Liczyłam na trochę inna pomoc...z Waszej strony...prowazdący pokazł raz..i więcej nie ma zamiaru sie powtazrac..a my jak sie okazuje źle to wykonujemy.....chodziło mi tylko pewne wskazówki...na co nalezy zwracac uwage by były one w miarę dobzre wykonane....za pouczanie mnie bardzo dziękuje..pozdrawiam

sprint-szumka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
a co ten prowadzacy łaske robi ze dwa razy pokaze

popros go o powtorzenie pokazu i o wskazowki techniczne,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
skip C:
tułow wyprostowany, uda na lini tułowia cały czas,kolana nie przekraczaja lini tułowia, nie zginamy sie w biodrach, ruch podudzia od p[ozycji zablokowanej w kolanie, zginasz noge do pozycji w której stopa prawie dotyka pośladka, stopa w dolnym połozeniu na powierzchni przylega tylko na palach i podeszwie, gdy podrywasz stope palce obciagasz ja w stone piszczela, czyli obciagasz do wewnątrz
ruch rak w stawach barkowych, w łokciach zablokowane pod katek90st, no i analogicznie na zmiane pracuja rece i nogi,(lewa noga-prawa reka, pr.n-l.r)

skip A:
uda
w górej pozycji równoległe do podłoza, stopa obciagnieta, a reszta tak samo

skip B:
ruch jest w stylujechania na duzym rowerze, czyli, noga zakroczna wyprostowana, wykonuje ruch kolanem doprzody, gdy kolano znajdzie sie powyzej poyzcji równoległem do podłoza, nastepuje wykoop podudziam stopy obciagniete,

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
nio tak jest niestety niektórzy robią łaskę....ale mniejsza o to...bardzo dziękuje za wskazówki...napewno z nich skorzystam...i będzie luxik...)))Pozdrawiam

sprint-szumka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Nio mówiłam,ze skorzystam.....wszytsko zaliczone..DZIEKI!!!

sprint-szumka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
gratulacje

moderator ogólnorozwojówki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieznia Do Plywania %-)

Następny temat

test COOPERA

WHEY premium