SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skinny fat a pływanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Hej, mam pytania odnośnie pływania. Otóż przez kilka dobrych tygodni nie ruszam się nic ze względu na niską masę ciała jaką MIAŁAM (to było zalecenie lekarza). Ważę teraz ok. 47 kg i mam 173 cm wzrostu. Otóż przez te kilka tygodni bez jakiegokolwiek ruchu i ciągłego jedzenia nabawiłam się tłuszczu, a chciałabym dodać, że mam mało mięśni. Nie wiem co mam teraz robić, czy wybrać redukcje (którą nie jest dla mnie wskazana przy niedowadze) czy tzw. "robienie masy". Chciałbym nabrać tych mięśni ale się nie zalać (bo i tak już się to stało). Czy pływanie 2 razy w tygodniu (robiłabym interwały), codzienne rozciąganie i zdrowa dieta pomogą nabrać mięśnia? Dodatkowo dodam że wpadłam na dietetyczkę która nie za bardzo mi pomogła i od lipca straciłam 5 kilo mięśni...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
mysle, ze warto bylo by wrzucic aktywnosc fizyczna, bo jak sama widzisz zalewasz sie. Siedzenie i jedzenie, to nie jest sposob na mase. Ten lekarz to jakis znachor bez wyobrazni chyba. Mysle, ze mozesz plywac i do tego wrzucic zdrowe odzywianie Podbijaj kcal w diecie tluszczami, bedzie latwiej dostarczyc odpowiednia ilosc kcal

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
ten znachor to psychiatra, który jak się mnie zapytał czemu chcę ćwiczyć, a ja mu powiedziałam, że się czuję lepiej i lubię ruch to stwierdził, że nawet jak będę ważyła 55 kg to nie będę mogła się ruszać. aha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
co leczysz w takim razie u psychiatry? Bo nie za bardzo rozwinelas problem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
widze że kolejny temat założyłasc

mogłaś dalej pisac w tym starym, tam juz troche rad dostałas

cwicz jedz zdrowo i to powinno pomóc u Ciebie akurat duzy problem bedzie z psychiką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie są priorytety organizmu, że szanse na zbudowanie mięśni masz małe, dopóki nie zregenerujesz jako tako całej reszty. Jak sobie ubzdurasz, że będziesz jak kulturystka robić "suchą masę" to może się skończyć tak, że nigdy psychicznie nie zaakceptujesz zmian ciała wynikających z regeneracji organizmu.

"Zalanie się" i pisanie o redukcji przy BMI 15.9 to jakiś absurd i świadczy o tym, jak bardzo masz oderwaną od rzeczywistości wizję własnego ciała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
wiem, że to może się wydawać dziwne przy takim BMi, ale jak mam wymiary jak osoba z BMI 19 no sorcia, ale nie chce wiedzieć co będzie jak wrócę do wagi 55 kg. powtarzam- przez dietetyk na którą wpadłam bardzo spadła mi tkanka mięśniowa, a na część utraconej tkanki wszedł najzwyklejszy tłuszcz. widzę to po ubraniach, ale sam fakt, że jest mi cieplej już o czymś świadczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybacz, dostatecznie dużo widziałam na Vitalii wpisów dziewczyn z ED. Jak nie zobaczę, to nie uwierzę, że z tak dramatyczną niedowagą można wyglądać jak zdrowa, normalna dziewczyna. Wrzucisz zdjęcia, będzie można dyskutować.

Tak czy siak z całą pewnością redukcja nie wchodzi w grę, a na czystą masę przy takim zagłodzeniu bym się nie nastawiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
tu potrzeba same podstawy czyli zdrowe odzywianie i jak bedzie mozliwosc to trening

psichika tez niesttey odgrywa ogromna role....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy dla kompletnie początkującego

Następny temat

Białko, weglowodany, tluscze

Wiecej