SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Skinny fat, redukcja zamiast rekompozycji?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 15 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 242
Witam, jestem osobą bez mięcha oraz z nie dużą ilością fatu, dużo ludzi nakierowało mnie na rekompozycje lecz może to głupie nie wiem czy dam rade, kontrolowanie wszystkiego dzien w dzien to nie dla mnie, poza tym mam zbyt krytyczne podejście do mojej sylwetki i nigdy nie jest dobrze, i tutaj rodzi się moje pytanie, czy idzie dociąć na maksa ten fat i potem ładnie zmasować z głową czy lepiej pobawić się w ową rekompozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1872 Napisanych postów 36477 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245418
Witaj,
Ja uważam że łatwiej będzie zrobić redukcję i później masę. Przy próbie rekompa może się okazać że stoisz w miejscu.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4840 Napisanych postów 133974 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769473
zdecydowanie osoba malodoswiadczona powinna robic klasyczna redukcje,
chociaz czasem na startcie rekomp wychodzi sam z siebie rowniez

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-03-23 11:41:08
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 6367 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 115256
Kwestia jak wygląda ta sylwetka, może foto podrzuć będzie łatwiej skoro nie dużo tego fatu jest
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 697 Napisanych postów 34394 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248387
moze przesadzasz i wcale tak zle nie jest
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 6297 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259955
Dociac można wszystko kwestia że jeden będzie potrzebował 3 miesiące inny rok nie szukaj problemów wkręc się w proces i zasuwaj!
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420164
Dokładnie, lepiej jak wspomniano skup sie na redukcji poprostu daj mniej kalorii na poczatek na minus i zobaczymy co sie stanie

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile węglowodanów

Następny temat

Kreatyna i senność, lekkie kłucie serca.

Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Dieta odchudzająca dla młodej mamy Dieta odchudzająca dla młodej mamy Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony?