SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skakanka ,worek treningowy a spalanie tłuszczu i mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 108
Witam.Troszeczkę nabrałem brzuszka i chciałbym go jakoś zgubić.Otóż mam pytanie:jak ma się skakanka i worek treningowy do spalania tłuszczu.Czy rano po przebudzeniu skacząc na skakance i ćwiczenia z workiem mogę spodziewać się zmniejszenia brzuszka ?I jak się to ma do spalania mięśni.czy jednoczesnie gubiąc tłuszcz gubi się mięśnie czy dopiero wtedy gdy tego tłuszczu już niemam i dalej ćwiczę.Pozdrawiam

dziq

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Na redukcji gubi się mięśnie, ale odpowiednia dieta redukcyjna i dobrze dobrane ćwiczenia zmniejszają to do absolutnego minimum.
Jeśli chcesz zachować mięśnie to porzuc pomysł o ćwiczeniach na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
a z workiem tj. sportami walki jakie doświadczenie masz?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-04-30 19:43:51

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 108
Doświadczenia brak

dziq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc obijanie worka sobie odpuść, bo utrwalisz sobie błędną technikę, a raczej jej brak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kcal w diecie?

Następny temat

Jak dobrze biegać?

Wiecej