Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 7995 razy
  • Autor

Skład ZMA Ultimate Nutrition

• DSO
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 4954

Wysłano 01 sierpnia 2002 11:46

zgłoś naruszenie

Kilka osób było zainteresowanych składem tego suplementu, więc piszę o nim kilka słów:

ZMA Anabolic Mineral Sport Formula 90 kap.

Stosowanie:
    Mężczyźni - 3 kap.
    Kobiety - 2 kap.

Skład:
    Vitamin B6 (as pyridoxine hydrochloride) - 10,5 mg;
    Magnesium (as aspartate) - 450 mg;
    Cynk (as mono-l-methionine and aspartate - 30.

Sposób działania:
    Jest to suplement, który podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz siłę mięśni.

Radosław Saganek
    saganek@z.pl
    GG: 1636572
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 01 sierpnia 2002 12:05

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  •  
    Anonim

Wysłano 01 sierpnia 2002 12:05

zgłoś naruszenie
      czyli lipa nie ma takich dodatków jak kaizen,cytodyne czy mauscle tech
      a szkoda
      Ale za to tribulus jest pierwsz liga 45% i do tego 750mg to super zawartośc, cena taka sobie
      dzieki za info

Wojtas
    • DSO

Wysłano 01 sierpnia 2002 13:04

zgłoś naruszenie
      A kaizen co ma więcej i ile kosztuje?

Radosław Saganek
      saganek@z.pl
    •  
      Anonim

Wysłano 01 sierpnia 2002 13:35

zgłoś naruszenie
        117 u cybera dla mnie 100 niecałe i ma mieszanke ziół anabolicznych zobacz na jego stronie lub netrition
        To wypasiony produkt i firma jest czescią koncernu natrol podobnie jak prolab

Wojtas
      • Redrum
        • LPA: 18809
        • Status:Specjalista

Wysłano 01 sierpnia 2002 15:05

zgłoś naruszenie
        BULMASTIF ja tam w te dodatkowe ziółka nie wierzę .. przynajmniej według mnie jeżeli wogóle coś dają to jet to marne 10% efektu stosowanie ZMA .... i raczej jest to chwyt reklamowy firmy "że nasze ZMA jest lepsze bo oprócz cynku magnezu i B6 posuada takie to wlasnie za***iste ziółko" .. jedynym ziółkiem, które stosuje i mam zauważalen efekty to TT z Ultimate .... no i na tyle

REDRUM it's my not recommended behavior

• Zwierz
        • LPA: 32128
        • Status:Ekspert

Wysłano 02 sierpnia 2002 00:43

zgłoś naruszenie
        a ja myślę, że jeśli coś działa to właśnie te ziółka o których wspomina bulmastiff...bo czyż można uwierzyć w testogenne działanie mieszaniny dwóch minerałów i witaminy B6?

Pozdrawiam
        Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl] i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
      • Redrum

Wysłano 02 sierpnia 2002 08:57

zgłoś naruszenie
        Popularność i renomę ZMA zdobyło jako własnie mieszanina wspomnianych minerałów .... a dopiero potem firmy zaczeły dodawać róznego rodzaju "specyfików" zielarskich, aby co zrobić ... oczywiście przyciągnać klienta .... ja osobiście brałem i ZMA Cytodyne (z ziółkami) , a aktualnie zapodaję BioTest ZMA (bez ziółek) i naprawdę nie widzę różnicy .... oczywiście jest to moje subiektywne odczucie, ale tak na tzw. "chłopski rozum" to gdyby te ziółka rzeczywiście miały takie znaczenie w stymulacji teścia to zamiast o TT byśmy słyszeli o nich ...

• DSO

Wysłano 02 sierpnia 2002 12:52

zgłoś naruszenie
        Popieram wypowiedź Redrum

Radosław Saganek
        saganek@z.pl
      • Zwierz
        • LPA: 32128
        • Status:Ekspert

Wysłano 02 sierpnia 2002 12:59

zgłoś naruszenie
        z medycznego punktu widzenia nie ma możliwości by połączenie dwóch minerałów i witaminy podniosło poziom testosteronu. To tylko i wyłącznie suplement mineralny. Ponieważ natomiast nie znamy składu tych "ziółek" to nie wiemy co to...skoro jednak działa (o ile działa) to raczej te ziółka. Wpływ na poziom testosteronu moze miec ZMA tylko wtedy gdy jego obniżenie jest spowodowane brakiem w organizmie tych pierwiastków...a i tak nie ma szans na podniesienie go powyżej naturalnych wartości...przykro mi jeśli ranię tych co kupili i uwierzyli (czy też tych co sprzedają DSO

Pozdrawiam
        Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl] i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
      • Redrum

Wysłano 02 sierpnia 2002 20:52

zgłoś naruszenie
        No i nie zgodzę się z tobą Zwierzu, bo moja teza została udowodniona badaniami i wynika z nich ze dodatkowa suplementacja 30 mg Cynku (Zinc Monomethionine Aspartate) plus 450 mg Magnezu (Magnesium Aspartate) oraz witaminy B6 dziennie przynosiła średnio u grupy badanej wzrost produkcji własnego teścia o 30%, a także wzrost IGF-1 tzn. insulin growth factor ojakieś 20% ... dowód na moją tezę znajdziesz między innymi w pracy Pana Dr. Lorrie Brilla, PhD (sports performance researcher) w Western Washington University, który zaprezentował to 2 czerwca, 1999 roku na 46th Annual Meeting of the American College of Sports Medicine in Seattle, WA, i opublikował w Medicine and Science in Sports and Exercise, Vol. 31, No. 5, May 1999 .. to tylko jeden z przykładów potwierdzających moją tezę ...

•  
        Anonim

Wysłano 02 sierpnia 2002 21:23

zgłoś naruszenie
        ja sadze jak zwierz- i wole wydac kilka drobnych wiecej i miec nadzieje ze jak nie same minerały to moze zioła zadziałaja
        A fakt ze działa to sprawdziłem, teraz birę 2 miech zma i czuje to
        A najlepszym dowodem ze test. jest podniesiony to potencja a po kaizenie mam 300% normy
        A to ze dso popiera to co mówi szanowny redrum mnie niedziwi bo w koncu ma u siebie tylko ultimate, jak mówi przysłowie "kazdy zyd swój towar chwali"

Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-02 21:32:41