SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silowania plus kick boxing ;] pytanie :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie bo ktos na wstepie pisal ze jesli trenuje sie sw 3 razy tygodniowo to silka powinna byc raz robiona a jesli treningi wygladaly by tak
pn - kick boxing
wt - silownia
sr-wolne
czw-silownia
pt -kick boxing
sob-silownia
ndz-wolne
Wychodzi ze 2 razy mam dzien wolny po silowi tak wiec miesnie maja kiedy rosnac ;]
zalezy mi na tym aby miec jak najwieksze przyrosty suchej masy miesniowej , nie bede robil cykli masowych ogolnych tylko na czysty miesien .
Czyli dobra dieta plus + cykle kreatynowe , kazdy cykl dodatkowo z kg bialka ostrovi .Czyli przykladowo cykl 40 dni 120 tbs krea alkynu plus uzuplenienie diety o bialko z ostrovi , diete mam raczej bardzo dobra i ostrovia tylko jako uzupelnienie .Czy jelsi w trakcie treningu sw duzo sie pocimy to powieniem jeszcze podwyrzyc stopien dostarczania wody ?? .
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)
Czy pomiedzy cyklami mogl bym zmniejszyc ilosc treningow na silowni do 2 tygodniowo a kick boxingu do 3 tygodniowo?
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
zestawienie na pierwszy rzut możliwe do realizowania - w dni z kickboxingiem ładuj sie dodatkowo carbo - a jeśli finansowo wydołasz to polecam glutaminkę lub hmb do krety w celu zmniejszenia katabolizmu,

2xsiłka i 3xkickboxing może przjść ale racej będą spadki mięcha - chyba ze się oszczędzasz, ale raczej w pełni się nie zregenerujesz.
Wody oczywiscie w granicach rozsądku - 1 -1,5 l na treningu i ogólnie 3-5 l max dziennie . w mniejszysz dawkach a częściej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
solidna dieta tu musisz posiedzieć


3 x siłownia

3x kb

odpowiednia suplementacja kreatyna / carbo / gainer / białko / zma / witaminy / omega3 / ew pobudzacze

i powinno być si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o porade

Następny temat

Ból pleców po walizkach...

WHEY premium