SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka gdzie?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich jeszcze raz.

Otóż chciał bym zacząć trenować siatkówke (Olsztyn, gdzie??)mam 14 lat 170cm wzrostu i 52kg skacze na wysokość ok. 250cm (czy mam predyspozycje??) chciałbym poprawić swoją skoczność (jak??Najlepiej w domowych warunkach.).

Proszę o wyrozumiałość i konkretne wypowiedzi.


Pozdrawiam
Kuba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
https://www.sfd.pl/Informator_WARMIŃSKO-MAZURSKI-f212.html radził bym tutaj zapytać o te kluby, a co do poprawy skoczności to w tym wieku nie ma mowy o żadnym treningu, po prostu graj, bądź aktywny

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,
Potrzebuje pilnie pomocy..nie mam gdzie trenować siatkówki.W okolicy są kluby ale tylko dla chłopców.Jest jeden dla dziewcząt ale po pierwsze ciężko się tam dostać, po drugie dziewczyna która tam gra nie przepada za mną a po trecie nie mam super wielkiego talentu...Ratujcie!!!Co mam zrobić???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tym treningu na wykok??

Następny temat

Ile wytrzymują wam opony?

WHEY premium