SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 61836

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 686
a właśnie, zapomniałam zapytać się wcześniej, wejście do Zachęty jest przez tą jakby klateczkę, w której jest napis 'wstęp tylko dla członków... ' ?

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10767
nooo, shcodzi sie jakby do piwnicy, wejscie jest wmontowane w boczna czesc bloku, i jest szyld zahceta wiec trudno niezauwazyc
patrze z jednego osiedla jestesmy

Zmieniony przez - osesek w dniu 2008-03-23 13:01:10

-=[]------[]=-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 476
karnet na miesiąc to 50 zł
zawsze jest jakiś instruktor który gnije z ciebie że jesteś borowik itp.
łusy gruby i mały to "PREZES"... zawsze mówi że zrobili remont generalny, a w rzeczywistości wykafelkowali tylko łazienkę kafelkami ze śmietnika;] i tak nikt nie wchodzi do łazienki-.-
sprzęt jest super stary jak ze złomowiska więc jeżeli nie chcesz stracić palców to nie zbliżaj się do odważników!! a najlepiej w ogólę do niczego nie podchodź;]
jest bardzo przewiewnie więc radzę nie podchodzić do wentylatorów bo stracisz głowę;]
do wszystkiego zawsze jest kolejka więc lepiej dzwonić z tygodniowym wyprzedzeniem i zamawiać sobie miejsce bo inaczej nawet do szatni się nie dostaniesz;]

ogółem mówiąc raj na ziemi xD
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 476
w Colosseum dokupili 4 nowe maszyny dorobili salkę bokserską i kort do squosha, ogromna sala do aerobiku, 5 profesjonalnych bierzni i z 10 nowych rowerków
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 686
wielkie dzieki ;) hehe Metjuzen dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;DD Osesek właśnie też zauważyłam to ;]

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

napisał(a)
Początkujący
ja pierodle maniaki colosea multifity i inne ****ostwa z bajerami na silownie ide cwiczyc a nie ogldac plazmowy telewizor na cala sciane i za ogladanie takie telewizora placic za karnet 100 czy wiecej plnow
Zachęta rzadzi i ****!

-=[]------[]=-

napisał(a)
Początkujący
nie wiem czy to prawda... nigdy nie byłem w Colosseum kolega chodzi i się chwalił xP
wolę swoją siłkę xD
napisał(a)
Początkujący
czy w koloseum jesy plazma to niewiem tez,ale na wygodzie na silce jest plazma

-=[]------[]=-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 463
W coloseum jest plazma:)
napisał(a)
Początkujący
a na zachecie pudlo z kineskopem

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

Sklepy z Odżywkami - Białystok

Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni