SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siłownia w piwnicy czy Profesjonalna ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Formularz - Proszę o pomoc

M

16

Waga

94 kg

Wzrost

182 cm

Cel treningowy

MASA

Staż treningowy na siłowni

ponad miesiąc

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

.

Dieta

będzie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

.

Zażywane suplementy

.

Ostatnio przerabiany plan

.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 847
Witam,mam z kolegami siłownię w piwnicy mamy:
-Dużą sztangę
-małą sztangę
-gryf łamany
-2 hantle
-ławeczkę regulowaną z modlitewnikiem
-35 kg ciężaru

mamy niski sufit (190cm) i nie mamy jak zamontować drążka,i przyznam że mam daleko na siłownię (tramwaj 30 minut,autobus 10 minut) i mamy możliwość chodzić na zwykłą siłownię karnet tylko 55 zł i jest bardzo fajna,klimatyczna,blisko,znam właściciela.Dodam że siłownia to moje duże zainteresowanie (lecz nie takie jak mecze :D),dodam że miałem problemy z kręgosłupem i muszę ćwiczyć je na maszynach,wyciągach,a jak wzmocnie plecy dopiero wolne ciężary. . Co wy byście wybrali na na moim miejscu ?.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44869
tak jak ci bedzie wygodniej. Wszystko ma swoje plusy i minusy :) ja 5 lat pizgalem w silowni w piwnicy, dopiero od niedawna na pro sie przenioslem

desiderata

napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
Jakie miałeś problemy z kręgosłupem? WOlne ciężary czy zapewne chodzi Ci o martwy ciąg, nie uszkadza kręgosłupa przy odpowiedniej technice i doborze ciężaru. Jak masz możliwość chodzenia gdzie są większe możliwości, to wiadomo
napisał(a)
Początkujący
2 lata temu miałem problemy z kręgami,wolne ciężary chodziło mi tylko na plecy,siłownia w piwnicy którą mamy jest nawet okej,tylko że mam trochę do niej i nie możemy mieć drążka,i mam wielki dylemat,bo siłownia bez drążka to nie siłownia i dojeżdżanie takie,chociaż nie jest najgorzej,to co wybrać bo ja mam mieszane uczucia? ;)
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
bierz z drążkiem.
napisał(a)
Początkujący
Chodzi właśnie o to że nie możemy tam mieć drążka,bo po prostu nie ma gdzie go zamontować,i dla tego mam taki duży dylemat do tej siłowni w piwnicy..
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
a rozporowy?
napisał(a)
Początkujący
Tak,tylko w siłowni sufit ma 190 cm wzrostu,i nie za bardzo jest się jak podciągać.
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
no ale w futryne
napisał(a)
Początkujący
w futrynie w piwnicy jest taka sama wysokość,nie da się tam podciągać niestety,za tydzień za 250 zł mamy kupić stojaki,70 kg ciężaru i właśnie przed zakupem chce wiedzieć czy będę tam ćwiczył,bo jak nie to nie dokładam się kasy,aha koledzy mi dadzą 140 zł jak odejdę z siłowni,bo dużo się dokładałem do tej siłowni.Sam nie wiem co robić ;(
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
no ale to na kolanach i się podciągasz, nogi zgięte w kolanach a 190cm to nie tak mało przecież, ja niżej miałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia

Następny temat

Ocena trening na mase- 1 raz układałem :D

Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?