SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w piwnicy :D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
witam :)mam 13 lat i jestem nowy i niezbyt umiem się poruszać po forum więc za wszelkie błędy (np. jeżeli to zły dział) z góry przepraszam.
Mieszkam w bloku gdzie staram się ćwiczyć lecz nie zawsze mogę gdyż często wtedy przeszkadzam innym domownikom. Chciałbym więc zrobić siłownie w piwnicy , piwnica jest bardzo mała lecz myślę , że trochę sprzętu może się zmieścić (jeżeli temat się rozwinie to wrzucę wymiary)
ogółem chciałbym tam ćwiczyć oraz dorobić/dokupić trochę sprzętu z naciskiem na 1 opcję.
mój obecny sprzęt to :
hantle 4 kilo
skakanka
drążek rozporowy
mata do ćwiczeń
1 kg hantle do walki z cieniem
i 4 talerze po 2,5 kg z hantli które kupiłem ale okazały się gówniane obciążenie jest plastikowe ale liczę że do czegoś się nada.
w domu staram się ćwiczyć różne ćwiczenia z masą ciała a do tego dodaje hantle np.pompki na hantlach,przysiady z hantlami.
wobec tego mam pytania :
-jaki sprzęt zajmuje mało miejsca a jest najpotrzebniejszy do ćwiczeń
-jakbyście napisali ew.podali linki do instrukcji jak zrobić niektóre sprzęty . Przepraszam jeśli takie pytanie już było ale niezbyt umiem się poruszać po forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ten trening wystarczy w Twoim wieku: https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw podstawy - czyli trening z linku wyżej i zdrowe odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
no tak już próbowałem treningów domatora i to różnych sęk w tym że tak jak napisałem przeszkadzam innym domownikom. Po za tym chciałbym do swojego treningu wprowadzić jakieś elementy siłowni dlatego napisałem że najpotrzebniejsze. Codziennie robię pompki oraz podciągam i opuszczam się na drążku , czasem wykonuje również pompki szwedzkie bodajże.Nie mniej jednak nie ukrywam że kręcą mnie ciężarki i chciałbym móc poćwiczyć również na nich :) ze zdrowym odżywianiem to mam jednak problem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężarki nie uciekną, najpierw musisz wzmocnić mięśnie i stawy trenując na ciężarze ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
No wiem wiem oczywiście cały czas będę trenował z ciężarem ciała :) ale tak jak mówiłem jakieś elementy ciężarków były by bardzo fajne, stawy w wieku 7-10 lat miałem dość silne i dobrze rozciągnięte (trenowałem karate) więc umiałem prawie robić szpagat i wgl. ale zrezygnowałem z tego i na dobre mi to nie wyszło więc zgadzam się że muszę wzmocnić stawy :) czyli póki co nie wprowadzać żadnych elementów ciężarkowych? :) ps. taka siłownia czy jak wolisz miejsce do ćwiczeń pomogłoby mi się skupić na samym ćwiczeniu gdyż ćwicząc w domu mam że tak powiem mnóstwo bodźców które mnie od tego odciągają :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka redukcyjna

Następny temat

Pierwszy cykl kreatyny. Wiele pytań, brak jednoznacznych odpowiedzi.

WHEY premium