SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Siłownia a zacinanie serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2
Witam mam hasimoto bez stanów zapalnych, od roku boryka sie z dziwnym zacinaniem? serca, miałam echo nic strasznego nie wykazało,male fale zwrotne,mialam holtera wyszlo 166 tachykardi max rytm 176. Lekarz dał mi wybór poniewaz mam 23 lata, albo leki na zwolnienie rytmu serca albo zaczn sie ruszac by zmusic serce do regularnego wysilku, wic apiisalam sie na silownie bylam dzis raz. Zaczełam od bieżni 15 minut( gdy z niej zeszłam mialam zawroty głowy) potem stepper 10 min i rowerek 13 min. Myślę ze nie był to jakiś wielki wysiłek ale schodzac ze steppera serce zaczelo sie zacinac gdy chciałam wziasc pelny oddech np i ogolnie. Nie wiem czy to dlatego ze nie mam kondycji i tak bedzie przez jakis czas czy to znak by zrezygnować. Dodam ze kolatanie do tej pory było w czasie spoczynku i przy naglym pochylaniu np
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4922 Napisanych postów 95270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 719965
Nie wiem jak się to badanie nazywa, ale ojciec miał coś w stylu bieżni itp wysiłków i miał prace serca monitorowaną, moż poproś lekarz o badanie w czasie wysiłku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4022 Napisanych postów 55887 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357376
sylka085
Witam mam hasimoto bez stanów zapalnych, od roku boryka sie z dziwnym zacinaniem? serca, miałam echo nic strasznego nie wykazało,male fale zwrotne,mialam holtera wyszlo 166 tachykardi max rytm 176. Lekarz dał mi wybór poniewaz mam 23 lata, albo leki na zwolnienie rytmu serca albo zaczn sie ruszac by zmusic serce do regularnego wysilku, wic apiisalam sie na silownie bylam dzis raz. Zaczełam od bieżni 15 minut( gdy z niej zeszłam mialam zawroty głowy) potem stepper 10 min i rowerek 13 min. Myślę ze nie był to jakiś wielki wysiłek ale schodzac ze steppera serce zaczelo sie zacinac gdy chciałam wziasc pelny oddech np i ogolnie. Nie wiem czy to dlatego ze nie mam kondycji i tak bedzie przez jakis czas czy to znak by zrezygnować. Dodam ze kolatanie do tej pory było w czasie spoczynku i przy naglym pochylaniu np

Kieruj się tym co zalecił lek prowadzący. Konsultuj z nim wszystkie decyzje.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w łokciu

Następny temat

Gips na skręconej kostce.

Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki