SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1929
Czy moge sie zapisac na silownie cwiczylem 3 miesiace w domowych warunkach wiek 14lat-rocznikowo(za miesiac nie rocznikowo)pod okiem trenera mysle ze jak by byla dobra technika i nie obciazalbym kregloslupa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie polecam ci w wieku 14 lat cwiczyc na siłowni ..
Zajmij sie innymi sportami, jak piłka nozna czy chociaz pływanie, jedynie trening domatora ci moze pomóc.
Zacznij za 2 lata chociaz, tak obciazysz, nie tyle kregoslup co wiekszosc kosci wiec nie opłaca sie to, Krzyż czy też stawy po prostu, Jedz dużo białek, witamin, (magnez) i weglowodanow to jak za 2 lata ruszysz to ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
Teoretycznie możesz jeśli będziesz ćwiczył pod okiem specjalisty. Ale w tym wieku lepiej zająć się sportami które poprawią ogólnie twoją kondycję np pływanie czy koszykówka lub piłka nożna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2055
Piłka nożna, koszykówka, rugby, siatkówka, piłka ręczna ...

Trening domatora?

Ja na twoim miejscu bym sie na basen zapisał ...

Zmieniony przez - exstasy94 w dniu 2008-08-10 01:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
Btw extasy z tego co ja widzę to ty też jesteś w jego wieku a sam się na basen nie zapisałeś tylko ćwiczysz pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
na silke zaczekaj jeszcze 2lata a teraz mozesz podciagac sie na drazku pompki brzuszki itd basen mile widziany pilka nozna

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
zapisz się na sztuki walki:):)
teraz skup się na treningu domatora i ćwiczeniach z użyciem własnego ciężaru ciała: podciąganie na drążku, poręcze, wznosy tułowia itp.

dobrze ci radze...sztuki walki każdemu facetowi sie przydadzą
szkoda że ja tak późno zacząłem

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Nie ma o tobie za wiele informacji ale w tym wieku jak wazysz malo zmasuj się a za 2 lata w wieku 16 lat bedziesz robic regukcje :)
Jak narazię staraj się być aktywny rózne sporty ... sztuki walki
Możesz zastosować również Trening Domatora jak wspominali koledzy :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mysle ze pomysl ze sportami walki jest swietny dla ciebie za 2 lata dolozysz silownie i bedziesz nie-do-wy-***an-ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Mysle ze pomysl ze sportami walki jest swietny dla ciebie za 2 lata dolozysz silownie i bedziesz nie-do-wy-***an-ia

Sam żałuję że nie pomyślałem 2 lata temu żeby tak zacząć więc polecam :d

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
Mam nadzieję, że instruktor jest dyplomowany? Bo miałem takiego co na każde moje pytanie/ problem otrzymywałem odpowiedź " tylko koks Cię ratuje" :D Nie wiem co teraz się dzieje, ale w Wieku 14 lat to nic po za piłką nożną nie widziałem, a teraz tylko ten pc i siłka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Do Oceny

Następny temat

szybkie pytanie o trening

WHEY premium