SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26190

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Witajcie!

Trening:

Dzień 1.
1. MC 5x5 rampa
2. przysiad sumo 5x5 rampa
3. opuszczanie na drążku 3x10
4. push press 4x8-10 progres ciężaru
5. shoulder box 3x6 regres

Dzień 2.
1a.przysiad 4x10-12
1b. przysiad narciarski przy ścianie 4x max
2a. MC romanian 4x10-12
2b. wznosy bioder na jednej nodze leżąc na plecach 4x max nie więcej niż 10, tempo 3330
3. przysiad wykroczny z nogą przednią na podwyższeniu 3x6-8 na nogę
4. wyciskanie na ławie płaskiej 4x8-10
5. prostowanie ramion na wyciągu 3x10-12

Dzien 3.
1. wejście na ławkę 4x6-8 na nogę
2. przywodzenie nóg 3x6 + 2x drop set
3. uginanie nóg w pozycji podpartej na przedramionach 3x6 +2x drop set
4. wypady dalekie 3x12 na nogę
5. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3x8-10
6. wiosło sztangielką w oparciu o ławkę 3x6-8 na rękę

Dzień 4
Interwały/wytrzymka/GPP ale najpewniej to pierwsze

Zdjęcia



Dieta:
1800 kcal

<120g białka
170g węgli
75g tłuszczu

Pomiary:





Powodzenia dla pozostałych uczestniczek



Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-01-16 19:43:43

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-01-18 22:38:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ty masz waska talie!

btw, potrzebny jeszcze obwod bioder

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2012-01-16 20:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Oo, dziękuję za czujność! I tak cieszyłam się, że cokolwiek udało mi się wrzucić, bo w UPC mają taki burdel z umowami, że odcięli nam neta (akurat dzisiaj!!), chociaż kilka dni temu zapewniali że to odkręcą i na pewno tego nie zrobią i kradnę od sąsiada żeby zdążyć dzisiaj założyć dziennik No, ale jak się odkłada na ostatnią chwilę...


Żeby nie być gołosłownym, wypiska z dzisiejszego treningu, jedzenie spiszę jak zwrócą nam neta:


14.01



+ parę minut na rowerku, przygazowałam 3 razy ale do interwałów było temu daleko. Kupiłam rękawiczki i od razu lepiej się robiło MC i opuszczanie Żołnierskie mnie dobiły, nie byłam w stanie już progresować.

--------
Proszę kogoś z uprawnieniami o przeniesienie tego do pierwszego posta:

Pomiary:





Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-01-16 20:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ech tez miałam taką talie , ech.. teraz sobie moge jedynie powspominać
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Obli to od brzuszków?

17.01
Dzisiaj DNT, chyba że się jednak przymuszę do interwałów.

W sumie ten pierwszy dzień mnie tak nie dobija jak te dwa kolejne, mam zakwasy ale nie ma takiego hardkoru jak przez resztę tygodnia. Nie wiem, czy to znaczy, że coś źle robię. Ale gdzie Tak czy inaczej, jest to jedyny dzień bezpośrednio po siłowym, kiedy mogłaby do tych interwałów podejść.

Aaa, pytanie pytanie: czy da się zastąpić jakimś innym ćwiczeniem spacer z gumą w dzień obwodowy? Ten trening mogłabym w domu wykonywać dodatkowo ale nie widzi mi się kupowanie gumy do jednego ćwiczenia (jak na razie)

Jedzenie:
omega-3, wiesiołek, przywrotnik, mniszek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czymkolwiek na nogi zastąpisz, np seria wznosów...
Taa brzuszki... szczególnie dwa długie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Talia powala <ZAWIŚĆ>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
<zawstydzony> pora umierać

Wznosy dobrze kombinuję - np leżenie na boku i podnoszenie/opuszczanie wyprostowanej nogi?

Zapędziłam się z tym treningiem - najbliższe 2 tygodnie to będzie hardkor, tyle się zaliczeń i egzaminów ponakładało na siebie. 3 treningi planowe tygodniowo na pewno zrobię, a więcej to jeśli czas pozwoli.

Poproszę o czasowego bana żeby nie kusiło chyba będę tylko wpadać z wypiskami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
18.01

Wczoraj długo nie mogłam zasnąć i dzisiaj... no, w każdym razie to nie był mój dzień Od kilku dni jestem kłębkiem nerwów, całe plecy mam jakby wykute z kamienia. Nie znacie jakiegoś sposobu żeby być w lepszej kondycji? Oprócz siłki i substancji niedozwolonych

Trening:
Poprawiłam się w większości ćwiczeń. To ściąganie drążka ciągle stoi w miejscu, ale nie moge pójść wyżej z ciężarem bo nie dociągam wtedy do klatki. Dobrze robię drop sety? Czy za bardzo obniżam ciężary?


+ rowerek 10min


Jedzenie:
+omega-3, wiesiołek, zioła, kawa, ocet balsamiczny




Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-01-18 17:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
najlepszym sposobem na głupie histerie ,jest przez kolana i przetrzepać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Taaa, na takiej zasadzie gdy byłam mała chirurg sprawdzał mi szwy na głowie po zderzeniu z huśtawką. "Jak będziesz płakać to on cię nie polubi". On= dwa razy większy ode mnie owczarek niemiecki Działało...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/qgqtq/Podsumowanie str. 11

WHEY premium