SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sesja, nauka, koncentracja.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1425

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3308
TomQ-MAG
u mnie leci zazwyczaj cholina, gotu kola, bacopa monieri, rozeniec i DMEA
nie zapominaj tez o podstaowych produktach odzywiajacych mozg

Podepne się do tematu, bo akurat też szukam takiego supla/supli, to szkoda zakładać nowy temat :) polecasz może jakiejś konkretnej firmy np. tą gotu kolę? Bo tak patrzę na ceny na rynku supli, to są takie co kosztują 10-20 zł, a są i takie (na stronie konkurencji :) ), co kosztują po 70 zł za ten suplement i oczywiście efektowne opakowanie :D a że nie brałem go nigdy, to wolę zapytać, czy warto przepłacać? Np firma "Now" jest z tego co wiem taka w miarę, więc warto z niej coś kupić, czy może polecacie coś innego? I przede wszystkim, jak z dawkowaniem takiego zestawu?

Zmieniony przez - Fifek9012 w dniu 2018-05-20 09:27:53
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 750 Napisanych postów 4046 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 95680
A patrzysz na ilość mg w kapsułkach?;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3308
Gats 2
A patrzysz na ilość mg w kapsułkach?;)

Mnie pytasz? :) jak tak, to właśnie patrze i konkretnie mam tu na myśli gotu kolę z Apollo's Hegemony czy jakoś tak to się pisze, a kolę z firmy Now Foods... Jak dla mnie to jeden ciul na dobrą sprawę, bo tamta ma 200 mg jakiegoś tam i 100 mg jakiegoś wyciągu z tej rośliny, a np. z Now Foods ma 450 mg, a cena prawie podwójna tej z apollo w stosunku do Now...Więc nie bardzo widzę tu różnicę i stąd pytanie :) Ta apollo ma fajną buteleczkę, to fakt :D
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5500 Napisanych postów 137367 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 921766
apollo dobre suple robi, wiec mozna smialo trzaskac
napisał(a)
Początkujący
Nie twierdzę inaczej, jednak pytam z ciekawości, czy to się czymś różni od siebie oprócz pudełkiem i ceną? "Bo skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"? Dla opakowania, czy firmy? Tym bardziej, że jak wynika ze składu w preparacie NOW jest chyba więcej ekstraktu (może i jestem humanistą, ale liczby jeszcze rozróżniam :D )? Czy to chwyt marketingowy? Bo cena prawie dwa razy wyższa w apollo... Bardziej pod tym kątem oczekiwałem odpowiedzi, niż opinii o samym produkcie, ale dzięki ;)
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5500 Napisanych postów 137367 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 921766
tego nie przewidzisz
w sklad ceny suplementu wchodzi wiele rzeczy
od marketingu, bo np. cene otoczki zelatynowej, czy tego, jak wyglada opakowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie kcal - temperatura otoczenia

5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 5 powodów, dla których nie powinno się odkładać startu w biegu survivalowym 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 10 przykazań odchudzania - efektywne odchudzanie 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych 9 objawów świadczących o zaburzeniach hormonalnych  Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Julia Vins – kontrowersyjna Muscle Barbie Sterydy nasilają trądzik Sterydy nasilają trądzik Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Czy możliwe jest budowanie mięśni za pomocą taśm oporowych? Kiran Bassan - od pączków do hantli Kiran Bassan - od pączków do hantli Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna