SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Serowe kulki mocy

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 272 dni Przeczytanych tematów 13850
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Serowe_kulki_mocy-a2213.html
Nie jednego zmyliły te pistacje na wierzchu - a tu bum - wytrawnie:) dla fanów słonawych serów idealna przekąska lub...posiłek:)

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5827 Napisanych postów 5026 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 258153
tylko pieprz i zioła, czy jeszcze jakieś przyprawy polecasz? twaróg u mnie 99% na słodko więc nie mam pojęcia czym by go tu dorpawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Mam i ja. W towarzystwie pieczonego kalafiora z ciecierzycą. A cydru tam nie ma Pyszne są.

1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 272 dni Przeczytanych tematów 13850
DJ_DoDo
tylko pieprz i zioła, czy jeszcze jakieś przyprawy polecasz? twaróg u mnie 99% na słodko więc nie mam pojęcia czym by go tu dorpawić

co lubisz. ja czesto eksperymentuje :)
lubię np trawe cytrynową do twarogu:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
deja vu
Mam i ja. W towarzystwie pieczonego kalafiora z ciecierzycą. A cydru tam nie ma Pyszne są.

pychaaaaa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sakiewki budyniowe light