SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serie i Powtórzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9335
Mam pytanie czy można na Klatke,Plecy,Triceps i Barki zrobić 4 serie ale po 15-12-10-10 powtorzen lub 5 seri po 12-10-8-8-8.

Które rozwiązanie jest dobre

Cel: MASA

Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Różnica jest niemalże kosmetyczna, ale wybrałbym opcję numer 2 (jeśli już ograniczamy się do 2 podanych propozycji). Z uwagi na mniejszą ilość powtórzeń (większy ciężar). Mniejszym ciężarem będzie Ci ciężko stymulować mięśnie szybkiego skurczu, które mają największy potencjał do wzrostu.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
zalezy od danej partji, bo przecierz nie bedziesz wykonywal identycznych ruchow w kazdym cwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
lepiej nie schodzić na mniej niż 10 pow. Nie powinno sie zwracać uwagę na powtórzenia.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"lepiej nie schodzić na mniej niż 10 pow. Nie powinno sie zwracać uwagę na powtórzenia."
bo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9335
Właśnie czemu " lepiej nie schodzić na mniej niż 10 pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
według mnie na mase to 6-8 pow mi tak najlepiej sie miesnie rozwiajaja kazdy musi sam na wlasnym organizmie sie sprawdzic...
sprubuj tak jak napisalem 6-8 pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
a dla mnie to raczej zly pomysl robic mase na 6-8 ruchach, nie powinno sie takiego schematu trzymac stale, na 12 powtorzeniach mozna rowniez zrobic duzo dlatego moim zdaniem najlepsza metoda to popularne 12/10/8/6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzis wytrzymalosciowy, jutro silowy

Następny temat

ZAŁAMKA!!!

WHEY premium